انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من از الان اعلام میکنم وقتم آزاده...رفتیم تو خط پایان دوره.........
سلام و صبح روز باراني دوستان بخير Khansariha (8)
علي جان به سلامتي خدمت هم تموم ميشه تازه اول گرفتاريها ميشه . انشاا.. شاهد حضور پر رنگ شما در اين انجمن باشيم و يه رونقي اين تاپيك پيدا كنه .
خيابان احمدآباد صبح ساعت 7.30

[تصویر: Image244.jpg]

[تصویر: Image243.jpg]
سلام و ظهر دوستان بخير Khansariha (8)

ديروز ساعت 5 بعدازظهر روي يه دكل حدودا 1000تا سار نشسته بودند كه باخودم گفتم اگه ما در فصل شكار 200 تا از اين ها رو زده باشيم باز هم ماشاا.. جمعيتشون خيلي زياد تازه اين فقط يه نقطه بود . با گوشي عكس گرفتم ولي كيفيتش خوب نبود .دوستان رو زياد ياد كردم Khansariha (364)
سلام بر خراسانی های عزیز Khansariha (8)

دوستان چه خبر . کم کم داره عید فرا میرسه و به احتمال زیاد دوستان درگیر تدارکات عید هستند .
عید پیشاپیش به همه دوستان تبریک . امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید . سال آینده ، ارزونی و فراونی ملزومات بالاخص ساچمه های خوب رو داشته باشیم . امین Khansariha (48)
سلام دوستان عزیز
من هم فرا رسیدن سال 1392رو به همه دوستان گلم تبریک میگم و امیدوارم سال جدید مثل امسال نباشه.بدرودKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام بر دوستان عزیز Khansariha (8)

به به اقا یاسر گل Khansariha (8)بابا کجایید . یه سر نمی زنید البته درگیری های زندگی زیاده !!!!!!

محمد آقا هم از زمانی که تفنگش رو فروخت دیگه کم رنگ شده .

علی بنز سوار کجایی برادر . عمووایرخ رو داری یا نه ؟

Khansariha (256)
سلام به همگی
سال نو مبارکKhansariha (8)Khansariha (219)
Khansariha (256)
سلام
سال نو اين عيد باستاني رو خدمت تمام دوستان عزيزم مشهدی تبريك ميگم انشا الله در پناه خداوند سالي پر بار و پر از موفقييت همراه با سلامتي براي همه ما باشه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (48)Khansariha (219)
درود
وایرخ هست..خودمون هم هستیم..
ارش جان دادا ساچمه های ما چی شد؟
سلام بر دوستان عزيز و بزرگوار Khansariha (8)

سال نو در راه هست و فرا رسيدن سال نو بر همه عزيزان تبريك Khansariha (8)
انشاا.. در سال جديد ارزوني و فراووني زياد بشه . با پايان يافتن سال توليد ملي ، توليد ملي ادامه داشته باشه و ورود تفنگ و ساچمه در بازار زياد بشه با قيمت واقعي و پايين . Khansariha (48)
لینک مرجع