انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من دیشب حدودای ساعت 9:30 ایشونو دیدم ولی اصلا یادم رفت ازشون بپرسم تاکی هستند مشهد!
اینم عکس من با کندر (مال روز جمعه است 85 کیلومتری کلات)
[تصویر: ahp2009_Condor_01.jpg]

[تصویر: ahp2009_Condor_02.jpg]
Khansariha (214)
آقا ابولفضل گروپ هم حتما بزارید با تست روی اجسام.ساچمه چی استفاده میکنید؟
برای کپسولش چیکار کردید؟
دوستان مشهدی اگه بتونن یه هفته اقا مسیحو نگه دارن کودتای ما هم کامل میشهKhansariha (219)
(2011-07-24 01:03 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مشهدی اگه بتونن یه هفته اقا مسیحو نگه دارن کودتای ما هم کامل میشهKhansariha (219)

اگه بشه امروز آقا مسیح رو ببینیم/Khansariha (8)
بالاخره چشم ما به جمال استاد مسیح روشن شد Khansariha (219)

چند ساعتی در جوارشون بودیم به اتفاق علی آقا مشهدی 2که ایشون هم جز<بچه هایه با معرفتند
از آقایی مسیح خان و علی آقا هر بگم کمه خدا حفظتون کنه
از مسیح خان هم معذرت که نتونستیم میزبان خوبی باشیم انشاء ....دفعه بعد جبران میکنیم
من به علت گرفتاری اداری ظهر برگشتم شهرمون ولی آقا مسیح و علی آقا همچنان در خیابان بابک (خخخخخخخخخخخخ)گشت و گذار میکردند
Khansariha (214)
ایول سایت هم باز شد مردیم بابا!!!

مسیح جان امروز راه افتادن تا کودتایی رو که در حال شکل گرفتن هست رو سریع خنثی کنن و قول دادن با دوستان طوطعه گر با 270 برخورد کنن!!!!(شوخی)Khansariha (8)
خیابان بابک هم واقعا بهشتی بود برای خیلی از دوساتان علاقه مند به ... خخخخخخخ
مهدی آقا هم خیلی مخلصشونم__خلاصه که روز خیلییییییی خوبی بود خیلی@@@
این هم عکسی یادگاری که نکته ای در آن نهفته است!!!!
به به
جمع دوستان هم جمع بوده
مثله اینکه به همه خوش گذشته
ما که اونجا نیستم ولی جای ما رو هم خالی می کردینKhansariha (8)
به به چشممون به جمال یا کمال اقا مهدی روشن مهدی جان با اون یکی عکست خیلی فرق کردیها نکنه دشمن دزدیده باشدت یکی دیگه رو ج=ات فرستاده باشه خخخخخخخخخخخ خلاصه خودت رو یه چک بکن
علی جان خوشتیپ بودی خوشتیپ تر شدی بزنم به تخته..
اما نکته اینکه تو این کافی نت اون وایرخ 80 چه کار میکنه؟
دلمون واسه داشمسیح هم تنگ شده بود زیارتش قبول
سهیل جان 50 درصد درست گفتیدKhansariha (8)
فکر نکنم کافی نت باشه چون تخته وایت برد دارهKhansariha (8)
لینک مرجع