انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-04-23 07:14 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جان ایا اطلاع دارید فرشگاه الصیاد کپسول 6 لیتری داره یا نه؟

سلام همشهری عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) بله من دیروز فروشگاه الصیاد بودم چند کپسول داشتن که فکر کنم بیشترش همان6 کیلو بود !!!البته کوچکتر هم داشت!!!اKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
(2015-04-23 08:39 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-04-23 07:14 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جان ایا اطلاع دارید فرشگاه الصیاد کپسول 6 لیتری داره یا نه؟

سلام همشهری عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) بله من دیروز فروشگاه الصیاد بودم چند کپسول داشتن که فکر کنم بیشترش همان6 کیلو بود !!!البته کوچکتر هم داشت!!!اKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

سلام همشهری های گل
شرمنده من خارج از شهر هستم ودسترسی زیادی به نت ندارم بازم علی آقای گل جور مارو کشیدن وپاسخ درست رو به دوستان دادن بله کپسول موجود هست
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

مخلص تمام دوستان .
انشاا.. روزهاي خوب و خوشي رو داشته باشيد . Khansariha (256)
سلام به همشهری های عزیز. انشاالله روز جمعه اطراف مجد فعلا تصمیم اینه که با موتور بریم ظهر هم برمیگردیم دوستان در صورت تمایل اعلام کنن تا ادرس و ساعت حرکت را هماهنگ کنیم. به امید کم شدن گرفتاری ها و موانع طبیعتگردی همه طبیعتدوستان
سلام به دوستان گرامی اول تولد امام جواد(ع) رو تبریک میگم و پیشاپیش تولد امام علی (ع) روز پدرKhansariha (8)Khansariha (8)
انشااله پنج شنبه میخوام خوانوادگی بریم تندوره درگز جایی قشنگیه.
انشااله اخر هفته به همه خوش بگذره
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

انشاا.. برنامه ها پايدار و برقرار باشه . مخلص تمام دوستان Khansariha (256)
آرش جان خدا را شکر برنامه هابرقرار ولی دریق از یک هم پای انجمنی
سلام همشهریان گل و فعال من. الان حاضر شدم به مقصد دررود از خونه بزنم بیرون گفتم قبل رفتن به همه همشهری های پر انرژی و طبیعت.دوستم بگم جاتون خالی میکنم.
[IMG][/IMG]
سلام عزیزان الان از درود اومدم جای همه خالی.هوا عالی بود و جای تعجب داشت که خلوت یود فقط تو مسیر برگشت دیدم که تازه مردم داشتن میومدن سمت دهبار و ارتفاعات اطراف.
نمیدونم چرا نمیشه مثل قبل عکس گذاشت
رضایی جون موفق باشی ایشالا...منکه هرکار کردم ی تریل شکار بزنم فایده نداشت...
یا خون باباشونو میکشن بالاش یا رو هوا میزنن!!!!شب ساعت 11 پیام دادم اقا میخام بیام بخرم صبح ساعت 8 زنگ زدم میگه فروختم!!!!فکر کنم نصفه شب معامله کردن...
Khansariha (8)
لینک مرجع