انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-12-09 11:12 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-09 03:27 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محسن جان اینارو کجا و کی زدی؟

سلام
چهارشنبه ، سد تبارک
شرمنده مصطفی جان اون روزمهمون یکی از دوستان بودم وگرنه حتما توسایت مطرح می کردم با هم میرفتیم...
ولی ازرفتنم پشیمون شدم چون گوشت خوش طعمی نداشت ضمن اینکه هنوز مثل پارسال نیومده بودن وزیاد نداشت.Khansariha (226)

داداش کله سبز که گوشتش معرکه است شاید خوب درست نشده بوده
(2013-12-09 07:03 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-09 11:12 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-09 03:27 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا همینطوره که شما میگی چون آشپزش خودم بود (ازنوع کبابی)خخخخخخخخ
شما چطور درست می کنی؟
(2013-12-10 10:53 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-09 07:03 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا همینطوره که شما میگی چون آشپزش خودم بود (ازنوع کبابی)خخخخخخخخ
شما چطور درست می کنی؟
دوست عزیز کله سبزو باید فسنجونش کنی که اون بوس سعاریش از بین بره
ولی در کل پرنده هایی که ما شکار میکنیم مثل کبوتر کبک مرغابی تیهو سیاهسینه و... در کل یه تعمی دارن که هرکسی دوست ندارشون برای همین باید خیلی ماحرانه طبخ بشه
بدرودKhansariha (8)
سلام بر دو ستان عزيز Khansariha (8)

دم همه دوستان گرم Khansariha (48)

اقا ياسر درست راهنمايي كردن . گوشت مرغابي بوي خاصي داره حتي تخم مرغابي كه نيمرو ميشه طعم خاصي ميده . براي گوشت هايي كه مثل همين مرغابي داراي طعم و بوي خاصي هستند بهتر هست از طعم دهنده هاي غذايي استفاده بشه . تا خوش خورتر شوند . كلاً پرنده هاي تالابي بيشتر بوي تالاب مي دهند . Khansariha (219)
سلام و عصر بخير به دوستان Khansariha (8)

ياسر جان اين عكست رو ديدم كلي حال كردم . داخل بشكه قايم شدي خخخخخخخ

[تصویر: 13865304382.jpg]
خیلی مخلصیم داداش
این یه منبع آب بود که رو زمین افتاده بود ما هم رفتیم توش سنگر گرفتیمKhansariha (98)Khansariha (98)
جای شما خیلی خالی
Khansariha (8)
سلام به همه دوستان Khansariha (8)
دوستان سعی کنین اگه قول و قراری میذارین به قول خودتون پایبند باشید. نمی دونم شما همچین تجربه ای با بچه های سایت داشتین یا نه ؟ یکی از دوستان با بنده هماهنگ کردن که روز چهارشنبه بریم شکار . بعد از کلی هماهنگی ایشون آدرسشون رو برای من اس زدند و قرار شد من صبح برم دنبال ایشون . صبح به آدرس مورد نظر رفتم بعد زنگ میزنم به موبایل میگه مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد.Khansariha (367)
شما اگه مشکل داری داداش مرد و مردونه بگو آقا من به هر دلیلی نمی تونم بیام. اینکه هیچ خبری نمی دین بعد موبایلتو از دسترس خارج می کنی یعنی چی .Khansariha (226)
اولین تجربه از قرار گذاشتن با دوستان در این سایت برای من که تجربه خوبی نبود. یا حق Khansariha (8)
من اگر جای شما بودم در خونه طرفو از جاش در میاوردم خخخخخخخخخخخخخخخ
سلام به همه دوستان
نقل قول :من اگر جای شما بودم در خونه طرفو از جاش در میاوردم خخخخخخخخخخخخخخخ

یاسر جان مطمئن باش اگه پلاک خونشون می دونستم همین کارو می کردم . Khansariha (118)مشکل اینجا بود که تا کوچشون بیشتر آدرس نداشتم.
به هر حال امیدوارم مرام و منش دیگر دوستان اینجوری نباشه. میخواستم اسم کاربریشو تو تاپیک بگم تا بقیه هم در مورد ایشون بیشتر حواسشون رو جمع کنن ولی منم اگه این کارو می کردم میشدم مثل همین آقاKhansariha (8).
سلام و دورد به تمامي دوستان انجمن و دوستان مشهدي هم خوش قول ها هم بدقول ها خخخخخ

علي جان داداش ناراحت نباش . البته حق داري ولي از خود طرف علت اين كارش رو سوال كن . شايد بنده خدا براش مشكلي پيش اومده و موقيعت نداشته شما رو در جريان بذاره . انشاا.. كه خير هست . Khansariha (8)

خوب ياسر جان چطوري ؟ حالا راهنمايي مي كني كه درب خونه طرف رو رو در بياره خخخخخخخ

ولي پيشنهاد من اينه كه شما علي جان كوچه رو كه بلد بودي از زنگ اول كوچه شروع مي كردي تمام زنگ خونه ها رو مي زدي . آخر يكي از اين خونه ها دوست عزيمون ميومد بيرون خخخخخ يا نهايت براي رفع عصبانيت با جناب آكار يه دوتا فشنگ هوايي ميزدي تو محل تا طرف واسه سري بعدي حساب كار دستش بياد خخخخخخ
لینک مرجع