انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان مشهدی کسی باشگاه تیراندازی با سلاح بادی سراغ داره البته غیر از هیات تیراندازی. با تشکر
يه باشگاه پينت بال تو مسير جاده شانديز من ديدم اول جاده شانديز (200-300 متر كه از دوراهي شانديز - طرقبه خارج ميشيد به سمت شانديز سمت چپ)
تلفن ندارم
سلام به همه دوستان مشهدی عزیز انشاءالله اگه خدا قسمت کنه دارم میام زیارت اقا دوست دارم ببینمتون Khansariha (8)
ما در خدمتيم قبل از حركت خبر بده شايد كسي (بخواد زحمتي بده بهتون)چيزي بخواد براش بخريد بياريد.
راستي اون رابط شارژ مارو يادتونره از اين اقا مهدي ( Capitan) پيگيري كنيد اگه بشه مال ايشونو براي من بياريد تا بعد براي خودشون سرفرصت بسازند بد نيست .

وگرنه Khansariha (290)Khansariha (367) .... خخخخخخخ

Khansariha (48)
چشم ابوالفضل جان باهاش صحبت میکنم Khansariha (8)
(2011-07-19 09:45 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان مشهدی عزیز انشاءالله اگه خدا قسمت کنه دارم میام زیارت اقا دوست دارم ببینمتون Khansariha (8)

به به آقا مسیح عزیز.در خدمتیم.کی میاید ایشالله؟
زنده باشی داداش انشاءالله اولای ماه دیگه شاید جمع راه بیفتم انشاءالله Khansariha (8)
منم تعطيلات تابستون كارخونه ايران خودرويه من هم ميتونم بيام ولي براي چند روزي بايد اضافه كاري بم تا پول اين قرض وقوله هاي كندر جور بشه
سلام علی رافتی عزیز
پیام خصوصیم بهت رسید یا نه اگه رسیده جوابشو همین جا بگو چون تعداد پستام کمه هنوز کاربر رسمی نیستم و فضای خالی برای پیام خصوصی ندارمKhansariha (8)
(2011-07-19 05:54 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علی رافتی عزیز
پیام خصوصیم بهت رسید یا نه اگه رسیده جوابشو همین جا بگو چون تعداد پستام کمه هنوز کاربر رسمی نیستم و فضای خالی برای پیام خصوصی ندارمKhansariha (8)

بله رسید دوست عزیز-نوع بدون رد دات رو پیشنهاد میکنم من بازم هم از دوستان با تجربه تر مشورت بگیرید حتما.ممنون میشم اسم من رو هم کامل ننویسیدKhansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع