انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان .
يكي از دوستان قراره ساچمه هاي خوب بياره . و ميگفت قيمت زير بازار تهرانه . تا بياد ببينيم چطوري . ميگم خدا كنه و مثل قيمت سوماترا نباشه . اينو بايد تو كتاب ركورد گينس ثبت رسوند . واقعا . از اون روز باور كنيد فكرش رو مي كنم هنگ مي كنم . خدا خودش درست كنه واسه همه .
ممنون اقا ارش منتظریم
سلام دوستان كجاييد . ديدم تاپيك خاك ميخوره . قرار نبود سر نزنيد . راستي ساچمه ها رسيد و من فردا حتما عكس ميزارم . همه جي اس بي هستند و قيمت هم يك مدل 500 تايي ميده 39500 و يك مدل 36 هزار و يك مدل هم 24 هزار . انشاا.. عكس با قيمت روش رو براتون ميزارم .
هستیم اقا ارش.همه رو برای شکار من راه مینداختم که خودم بدجوری گرفتار شدم!علی نامبر وان هم که از من بدتر!الان احتمالا انفرادی اب خونک میخوره!(پلخمون برده تو پادگان)Khansariha (367)
این 500 تایی قیمت 24 هزار تومان چطوریاس؟
سلام به هم شهری های گل و عزیز ( چاکر همه )
من 2 تا سئوال داشتم :
1- من یه دیانا مگنوم 350 دارم رفتم یکم وسایل شکار بخرم که قیمت تفنگمو پرسیدم گفتن 830 ایا تفنگا اینقدر رفته بالا ؟
2- اگه دوستان کسی در مورد سلاح سهمیه ای خبر داره که کی قراره بدن مارو هم در جریان بذاره ؟
با تشکر
(2012-04-22 03:15 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستیم اقا ارش.همه رو برای شکار من راه مینداختم که خودم بدجوری گرفتار شدم!علی نامبر وان هم که از من بدتر!الان احتمالا انفرادی اب خونک میخوره!(پلخمون برده تو پادگان)Khansariha (367)
سلام علي جان عكس با قيمت تو تاپيك گزارش قيمت ها گذاشتم البته جاي تخفيف هم داره . طوري كه اين دوستمون مي گفت .
(2012-04-23 11:09 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-22 03:15 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علي جان عكس با قيمت تو تاپيك گزارش قيمت ها گذاشتم البته جاي تخفيف هم داره . طوري كه اين دوستمون مي گفت .

آدرس بده بیام ببینیم متون و ساچمه بخریم از تون برادر. من که مردم تا واستادم خبر بدید هی خودمو نگه داشتم ببینم کی خبر میدید. از این علی هم میپرسیم و پیامک میدیم اصلا هیچ خبری نمیشه ازش.Khansariha (256)Khansariha (256)
(2012-05-02 08:20 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-23 11:09 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس بده بیام ببینیم متون و ساچمه بخریم از تون برادر. من که مردم تا واستادم خبر بدید هی خودمو نگه داشتم ببینم کی خبر میدید. از این علی هم میپرسیم و پیامک میدیم اصلا هیچ خبری نمیشه ازش.Khansariha (256)Khansariha (256)

درود...مسیج شما اقا ابولفضل ناقص رسید مفهمومی نداشت!اصلا نفهمیدم در مورد چی بود..(مسیجای طویل رو انگلیسی بدید.)بازم شرمنده.
درود
دوستان علی مشهدی1 متاسفانه 2 سال اضافه خورد...براش دعا کنید ببخشنش(پلخمون برده تو پادگان)
علی جان داداش دلواپستم!نمیخوای یک خبری بدی؟موبایلاتم که خاموشه!
لینک مرجع