انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-11-14 11:46 PM)tabiat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گل مشهدی Khansariha (48)
آرش جان چه خبر . مشکل نت حل شد یا نه. اگه حل شده بیشتر به انجمن سر بزن.Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام شب بخير علي جان .Khansariha (8)

نه هنوز مشكل دارم الان از جاي ديگه اي اومدم انجمن .
سلام .شب شما هم به خیر.Khansariha (8)
امیدوارم هر چه زودتر مشکل شما حل بشه. ضمنا دیروز رفتم پاساژ حکیم ساچمه پرو مگنوم بخرم . یه مدل بیشتر نداشت اون هم همش پلیسه دار بود نخریدم. شما ساچمه از کجا می خرین. Khansariha (8)
سلام علي جان
من حقيقتش از مشهد نمي خرم . قبلا 5 بسته گرفته بودم كه الان دو بسته دارم هنوز . قابلي هم نداره . متاسفانه كيفيت پرومگنوم خيلي بد شده . الماس شرق يه سر برو اونجا هم چندتا مغازه هست Khansariha (8)
سلامKhansariha (256)
.
ارش جان فکر کنم الماس شرق نسبت به جا های دیگه کمی گرون باشه.....
(2013-11-15 09:32 AM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (256)
.
ارش جان فکر کنم الماس شرق نسبت به جا های دیگه کمی گرون باشه.....

سلام و درود Khansariha (8)

با شما موافقم از نظر اينكه گرون مي فروشند ولي يه فروشنده با انصاف تو مشهد پيدا كن تا ما هم خوشحال بشيم . ولي دوستاني كه عضو انجمن هستند و از قيمت هاي بازار در جريان هستند با اطلاعاتي كه دارند مي تونند با قيمت كمتر خريد داشته باشند . الماس شرق طبقه سوم روبرو درب آسانسور يه مغازه هست بنام فصل شكار من ازش قيمت گرفتم بسته اي 12 هزار تومان پرومگنوم رو ميداد . Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام و درود Khansariha (8)

دوستان عزيز كجاييد . ياسر جان . محمد جان . علي اقا به توان ماشاا.. . حاج محسن . و دوستان عزيز ديگر .

امروز بعدازظهر يه دو ساعتي رفتيم يه حال هوايي عوض كنيم كه نتيجه شد سه فروند كبوتر و يك عدد زاغي . كه از زاغي عكس نگرفتم .
[تصویر: 13845281631.jpg]
به به دست خوش بابا
دوستان به جای ما
Khansariha (214)
سلام به دوستان گل مشهدی
آقا آرش با عکسات حال کردم دمت گرم
راستی بچه ها گمونم تایپیک مشهدیا بین بقیه شهرها بیشترین پاسخ و فعالیتو داره؛احساس غرور:Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
اینم پرچم ماKhansariha (256)
Khansariha (256)Khansariha (256)
اینم از برنامه طبیعت گردی دیروز من
[img][تصویر: IMG_0040.jpg][/img][img][تصویر: IMG_00411.jpg][/img][img][تصویر: IMG_00461.jpg][/img][img][تصویر: IMG_00441.jpg][/img]
البته چون دیروز مثل اکثر اوقات دست خالی برگشتم یه چندتا عکس از پارسال براتون میزارم که دیدنش خالی از لطف نیستKhansariha (8)
[img][تصویر: 28102012599.JPG][/img][img][تصویر: SNC00062.jpg][/img][img][تصویر: IMG_20111230_090803.jpg][/img][img][تصویر: IMG_20111230_103011.jpg][/img]
لینک مرجع