انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر دوستان عزيز و همشهري Khansariha (8)

نماز و روزه هاتون قبول .
علي جان عمو وايروخ رو فروختي . انشاا.. يه پي سي پي بگيري . Khansariha (8)
سلام بر همشريان گرام Khansariha (8)

روزه آخرين روز ماه مبارك رمضان ، قبول درگاه حق Khansariha (8)

دوستان يه برنامه براي بعد از ماه مبارك بزارين خيلي وقته هم ديگر رو نديديم Khansariha (219)
سلام بر دوستان Khansariha (8)
يه چند روز باخودم گفتم پست نزارم ببينم دوستان زحمت بالا كشيدن تاپيك رو مي كشند .
بابا تاپيك بد جور رفته پايين . داريم به تاريخ مي پيونديم خخخخخخخ

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

دوستان خيلي كم رنگ شدند .
سلام آرش عزیز
آقا کی بریم گروپ؟
تو هفته آینده حتما یه برنامه هماهنگ کن یه بیرونی بریم آقا هرکس با ما میاد همینجا اعلام آمادگی کنه
سلام به همه همشهری ها
چاکر همه هستیم بابا تا این تایپیک رو دیدم چشمم روشن شدKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
(2013-08-14 07:52 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه همشهری ها
چاکر همه هستیم بابا تا این تایپیک رو دیدم چشمم روشن شدKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

سلام دوست عزیز ورودتون رو به این سایت تبریک میگم
لطفا اگر ممکنه خودتون رو معرفی کنید تا دوستان با شما بیشتر آشنا بشن
Khansariha (8)
سلام و صبح بخير خدمت دوستان Khansariha (8)

سلام ياسر جان خوبي داداش . باشه حتما تو هفته اينده قبل از دوشنبه باهات هماهنگ مي كنم كه هم دوربين ها رو مجدد صفر كنيم و هم گروپ گيري بكنيم داره كم كم سوز سرماي فصل شكار مياد Khansariha (219)
(2013-08-15 07:18 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و صبح بخير خدمت دوستان Khansariha (8)

سلام ياسر جان خوبي داداش . باشه حتما تو هفته اينده قبل از دوشنبه باهات هماهنگ مي كنم كه هم دوربين ها رو مجدد صفر كنيم و هم گروپ گيري بكنيم داره كم كم سوز سرماي فصل شكار مياد Khansariha (219)
سلام آرش جان من هفته آینده 1شنبه و 2شنبه بجنوردم برای 3شنبه ظهر یا عصر میتونیم هماهنگ کنیم
منتظرمKhansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)
سلام Khansariha (8)

انشاا.. سعي خودم رو مي كنم كه برنامه رو جور كنم تا بيام . Khansariha (219)
سلام
من علی هستم
قاسم آباد هم زندگی میکنمKhansariha (256)
لینک مرجع