انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

اميدوارم حال همگي دوستان خوب و خوش باشد .Khansariha (8)

سيد رضاي عزيز دمت گرم . لااقل با گذاشتن چندتا تصوير ما رو هم به فيض برسونيد . Khansariha (8)

سيد علي جان دم شما هم گرم با عكس هايي كه ميزاري Khansariha (219)
سلام به رفقا . ارش جان متاسفانه دوربین همراه نداشتیم . به همراه دوستان خیلی جاها اطراف مشهد در نظر گرفتیم برای تیراندازی با تفنگ بادی ولی متاسفانه هنوز جایی که حداقل موارد لازمو داشته باشه پیدا نکردیم . به نظر من مهمترین ملاکها در درجه اول امنیت است برای خودمون و دیگران . بادگیر و شیبدار نبودن . فاصله معقول و مناسب تا شهر . تو این فصل تابستون هم که افتاب بدجور اذیت میکنه و .. البته مشهد به لحاظ جغرافیا در دشت واقع شده و اکثر نقاط اطراف شهر بادگیر هستند ولی اطمینان دارم مکان مناسب این کار وجود داره که با همت و همفکری دوستان ردیفش میکنیم . این چند جایی هم که هر دفعه میریم فاقد یکی از موارد بالاست . اگه دوستان مشهدی مکان مناسبی مدنظر داشتن همینجا اعلام کنند برای قرار های اینده
سلام و درود به دوستان Khansariha (8)

با شما موفقم اقا رضا . بايد يه مكان مناسب جهت برگزاري يه مسابقه پيدا كنيم تا باعث ايجاد انگيزه براي دوستان بشه .

چند سالي از ايجاد انجمن و تاپيك ميگذره كه بايد كم كم مسابقات فصلي برگزار كنيم تا روحيه همه ما حفظ بشه Khansariha (8)
زندگی در شهرهای بزرگ فرصت زیستن در طبیعت را از انسانها گرفته و به همه به نوعی اسیر زندگی شهری شدیم . ارش جان اول جا برا تمرین پیدا کنیم انشاالاه برگزاری مسابقه هم پیامد ان خواهد بود . به قول اقا صادق بچه های مشهد پرتعدادند ولی اکثریت زمان برای تفریحات جانبی کم دارند که البته توجیهات معقولی هم دارند . در حال حاضر خود من برای یه تفریح کوچولو باید 180 کیلومتر مسیر رفت و برگشت تحمل کنم برای دسترسی به جای مناسب . برای همین اولویت مکان برای تیراندازی است
سلام. فکر کنم توی راه منطقه هفت حوض جای مناسبی باشه چون دشته خیلی بزرگ و ساکتی داره البته 5-6 سال پیش که رفتم. الان شاید بد شده باشه.
ممنون دوست عزیز . اونجا اغلب زمینهای کشاورزی است .ارتفاع بلند باعث شده در اغلب اوقات بادگیر باشه و مهمتر اینکه روزهای تعطیل شلوغ میشه . مسیر سد طرق در دو طرف جاده مکان مناسبی هست ولی برای دسترسی به جای مناسب باید از مکان پارک اتومبیل فاصله گرفت نیم ساعتی پیاده روی داره ولی دیگه عملا ماشین در کوه رها شده است .فقط مورد امنیتش ایجاد اشکال میکنه
اگه یه پارتی تو شرکت آب و فاضلاب پیدا بشه میتونین با ماشین تا هر کجایی مسیر داخل بری و حتی میتونی بری روی تاج سدKhansariha (8)
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

ابتدا تغيير رنگ اقا رضا رو تبريك عرض مي كنم . ماشاا.. انجمن داره روز به روز حرفه اي تر ميشه Khansariha (219)

درخصوص مكان اگر بشه يه سوله مرغداري در نزديكي هاي شهر پيدا كرد مكان مناسبي ميشه . چون اون فاصله اي كه براي تيراندازي مي خايم 25 الي 50 متر ، براحتي در اختيار خواهيم داشت . يه چند جايي هست كه متاسفانه رها شده هست اگه بشه مالك اونها رو ديد و هماهنگ كرد خيلي باحال ميشه . Khansariha (256)
بکس مشهد برید بیرون 3 تا عکس بزارید عوض این همه چونه زدن!همش که نباید من و علی نامبر وان بریم عکس بزاریم!
آرشیو:
رحمت الله عمو وایرخ تو 206 رحمت الله!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد دوست دارم مثل قبلنا وقتشو داشته باشم!لعنت به این زندگی نامرد!
سلام به دوستان مشهدیKhansariha (256)
.
ببخشید چند وقته سرم شلوغه کم سر میزنم........
لینک مرجع