انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و بر دوستان هميشه در صحنه ، عصر بخير Khansariha (8)

ياسرجان كجايي برادر ؟

اقاي حسيني چه خبر ؟

سيدعلي عزيز كم پيدايي برادر ؟
سلام به رفقا . ارادتمندیم اقا ارش.
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

وقت بخير .

مخلصم رضا جان . Khansariha (256)
سلام به همه بزرگواران
مخلصو آرش جان زیره پاتونو نیگا کنین مارو میبینین
Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)
سلام و درود Khansariha (8)

اوه اوه اوه آقا ياسر ! كجايي برادر . فكر كنم اگه بيافتم بميرم سراغي نخواهي گرفت از من حقير خخخخخخ
خوب كه هستي . بتونيم تا آخر هفته يه برنامه بزاريم كه حسابي بي روحيه شدم داداش .Khansariha (219) درياب ما رو خخخخخخ
(2014-03-03 01:12 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود Khansariha (8)

اوه اوه اوه آقا ياسر ! كجايي برادر . فكر كنم اگه بيافتم بميرم سراغي نخواهي گرفت از من حقير خخخخخخ
خوب كه هستي . بتونيم تا آخر هفته يه برنامه بزاريم كه حسابي بي روحيه شدم داداش .Khansariha (219) درياب ما رو خخخخخخ

چاکریم داداش ما که هستیم قربان شما غیبط دارید sms هم زدیم جواب ندادید
چشم حتما یه برنامه بریزیمKhansariha (8)
سلام و صبح بخير خدمت دوستان عزيز Khansariha (8)

[تصویر: 13939056941.jpg]
سلام به دوستان و رفقاي عزيز . صبح بخير Khansariha (48)

بااجازه دوستان Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

[تصویر: 13939942151.jpg]
Khansariha (256)
شب دوستان خوش و خرم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع