انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
david جان 25 درصد درست گفتید!!!
ای علی آدم ساده نگفتم عکسو نذار حالاغ ببین واسمون دست گرفتند
مهندس جان آدم همون آدمه اما این آدم تویه عکس 2هفته سخت رو گذرونده و 20سال پیرتر و 5کیلو لاغرتر شده (نه علی ؟؟؟؟؟؟)
راستش صبح به بهونه سرزمین رفتم مشهد سر بابامو گول مالوندم خخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (214)
یک امتیاز منفی برای اینکه پدرتون رو سر کار گذاشتید مهدی جان!!!خخخخخخ
دوربین رو چیکار کردید؟با طرف هماهنگ کردید؟
علی جان تا همین الان هر بانکی که میرم میگه درخواست شما مقدور نیست
یکنفر بهم گفت که باید عملیات انتقال وجه رو از همون بانک صادر کننده کارت انجام داد که باید فردا برم و از همون بانک واریز کنم
ضمنا من یه فنر و واسر پیستون واسه شادو1000 هم سفارش میدم اگه شد برام بفرستند
ایول من شمارتون رو به طرف دادم با هم هماهنگ کنید کل بارها رو یکدفه بفرستند راحت تره منم چند تا چیر دیگه سفارشدادم
من اگه تو اون شرایطی که داش مهدی بود بودم که ...
به به ایشالله علی مشهدی نامبر وان 4 روز دیگه میاد مشهد!!!دلم بدجوری تنگش شده 1 زنگ هم نمیشد زد بهش!!!
داش مهدی شما هم یک زنگ به من یا آقا مسیح بزنید چند تا نصیحت پدرانه!!!! داریم براتون من هر چی زنگ میزنم نمیگیره!!!در مورد فنر شادو هست.
راستی برو بکس حواسا جمع باشه برای بچه های مشهد شاخ و شونه نکشید که هممون سنتر پوینت خریدیم ها !!!Khansariha (8)
سلام اقا زیادی دلتنگم شدید زنگ بزنید به
03413412001 الی 2009 و بگید وصل کنند گردان یک گروهان 5 علی براهیمی
انشالا 14 روز دیگه تمومه میترکونم
علی 2 اینقدر شایعه پراکنی نکن یه روز میام به جستجوت....
کوچیکه همه
ناقلا یواشکی میای تو تاپیک مشهد پست میدی در میری؟
مگه 45 روز نبود آموزش؟میای مشهد یک سر برو از عبدالرمن عزیز ساچمه بیار اگه تونستی دی:!!!
علی هر چی زنگ میزنم یک یارویی میگه شما با ... کرمان تماس گرفتید در حال حاضر تماس نمیشه گرفت و ....
لینک مرجع