انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان مگسک جلو برای دیانا350 میخوام اینجا نیست شماره ای از اونجا ندارید که داشته باشن؟
350 من مدل پانتر هسی {قنداق پلاستیکی}
درود
علی مشهدی 1 زنده ای یره؟جان ما یک گوشی درست درمون بگیر کارت داریم پیدات کنیم...Khansariha (8)
سلام به دوستان گل مشهدی.خیلی مخلصیم.تا حالا شما تجربه شکار کبک در منطقه زشک مشهد و کوههای دورو برش رو داشتین؟از قرار معلوم کبک زیاد هستش.کسی از دوستان خبر داره؟من توی زشک خیلی رفیق دارم پارسال خیلی گفتن بیا ولی حیف وقت نشد.انشاالله امسال حتما میام.همه بچه های مشهد رو دوست داریم.قربان شما سید محمدKhansariha (8)
سلام دوست عزیز گرجی محله
بله خبرهای درستی به گوشتون رسیده به طور کلی کوه های اون منطقه پر کبکه و ... ولی فکر شکار غیر مجاز رو از سرتون بیرون کنید خیلی از اون مناطق پر از محیط بانه Khansariha (8)
(2012-04-04 01:26 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان گل مشهدی.خیلی مخلصیم.تا حالا شما تجربه شکار کبک در منطقه زشک مشهد و کوههای دورو برش رو داشتین؟از قرار معلوم کبک زیاد هستش.کسی از دوستان خبر داره؟من توی زشک خیلی رفیق دارم پارسال خیلی گفتن بیا ولی حیف وقت نشد.انشاالله امسال حتما میام.همه بچه های مشهد رو دوست داریم.قربان شما سید محمدKhansariha (8)

دوست عزیز کبک به وفور در این منطقه پیدا میشه منتهی 2 تا مشکل بزرگ داره...
اول اینکه همونطور که حسن گفت محیط بان به وفور پیدا میشه
دوم اینکه به دلیل اینکه منطقه تفریحی هست تقریبا به اندازه کبک ها آدم هم میتونید پیدا کنید.
دمتون گرم بروبچس مشهد که لطف کردین جواب دادین.این گل تقدیم به شماKhansariha (8)
راستی رنگ جدیدم مبارک . Khansariha (214)
سلام دوستان عزيز كجاييد تعطيلات خوش گذشت هرجا كه هستيد اميدوارم حالتون خوب باشد . راستي علي اقا من دنبال يه 5/4 بودم كه باز قسمتون يه ديانا 34 5/5 شد . شانس ما رو ببين .
(2012-04-08 09:01 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزيز كجاييد تعطيلات خوش گذشت هرجا كه هستيد اميدوارم حالتون خوب باشد . راستي علي اقا من دنبال يه 5/4 بودم كه باز قسمتون يه ديانا 34 5/5 شد . شانس ما رو ببين .

درود
مبارکه اقا ارش ایشالله از نزدیک ببینیمشKhansariha (8)
ماکه مشهد بودیم و فقط 4 روز رفتیم اونم تا طرفای خراسان شمالی دیدو بازدید پدربزرگ هام.Khansariha (8)
لینک مرجع