انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قبول باشه دوستان
آقا آرش من هنوز منتظر خبر شمام قربان
عجله دارم.
لطفا به ما بدید خبرشو زودتر
[/URL]
سلام مکس عزیز نمیدونم چرا نمیشه عکس گذاشت. من با موبایل و نرمافزار tapatalk کانکت میشم. و از خود سایت وارد نمیشم اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید تا عکسهای موجود را جهت دیدن دوستان تو انجمن قرار بدم.
سلام بر دوستان روزه و نمازاتون قبول باشه
با اجازه اقای رضایی من عکسای اب گرم کلات رو می زارم
پارسال تابستان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.دوست من.خواهش میکنم.عکسهای زیبایی گرفتید. با اینکه هفته قبل تو مسیر تا بالای آبشار خیلی اذیت شدیم. با دیدن این عکسها دوباره هوس کردم این هفته هم برم آبگرم.
البته الان که دقت کردم الحمدلله رودخونه پر آب تر از پارسال (عکسهای شما) هست.
البته لازم به ذکر هست که عکسا مربوط به شهریور هست و اون موقع از سال اب کمتره
اب از جایی که پیاده روی شروع می شد گرم (ولرم ) بود و هرچه به ابشار نزدیکتر می شدیم گرمتر می شد
اوکی مکس عزیر
اوکی یعنی ممنون و چشم
با سلام خدمت همشهریان گل انشاالله فردا صبح ساعت 5 روبروی بیمارستان طالقانی مقصد اخلمد.
با سلام خدمت همشهریان عزیز
ماشاالله دوستان تو تاپیک های دیگه به شدت فعال هستن ولی نسبت به این تاپیک کم لطف. بگذریم
حقیقتا دنبال یه تراشکار با انصاف هستم که دو تا قلطک با PVC واسم بتراشه واسه دستگاه سمباده نواریم. جای دیگه دادم ولی متاسفانه اصلا دقیق در نیاورد. بلبرینگ داخلش لقی داره.اگه جایی سراق داشتید آدرس بدید ممنون میشم.
رضابی جان تراشکار توپ میشناسم اما تو کار‌موتور هست،اگر بدرد میخوره ادرس بدم
لینک مرجع