انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
از دوستان همشهری کسی کورنوگراف نداره که یک وایرخ ۹۰ رو کورنوگرافش کنیم ؟
یا علی
سلام بر بر و بچ مشهد
خسته نباشید جمیعااااااا
محمد اقا اسلحه جدید مبارکتون داداش ایشا الله ماشش بچکونه Khansariha (8)
آقا ابالفضل داداش شما قبل اینکه بیای یه اس بده داداش بعدشم خداییش به من اس ام اسی نرسیده Khansariha (290)
وضعیت منو که میدونید بیشتر روزا تا قبل غروب گوشیم انتن نداره بعدشم که میام ممکنه بعضی اس ام اسها بیاد ممکنه که خیلیا هم نیاد اما خداییش اسی از شما نداشتم والا حتماااااااا برا دیدنت میومدم یه کلبه درویشی هم هست اگه قبل اومدن خبر بدین جایه دوری نمیره یکمم با ما بد بگذرونین خخخخKhansariha (8)
همینجا به همه دوستان گلم عرض ارادت میکنم و شرمنده همتون بابت مشکلات انتن دهیه ما
یه وقت پایه معرفت نزارین هاااااااKhansariha (214)
با سلام
چاکریم مهدی جان . اسلحه خودته داداش
یا علی
مهدی بدجوری دلمون تنگت شده!محمد جان ببینیمت امروز....ارش جان من اصلا یادم رفت به شما خبر بدم!شرمنده!
اره داداش قبوله اس ام اس به شما نرسيده ولي خيلي خوشحال ميشودم ميديدمت.Khansariha (8)
سلام وقت بخير خسته نباشيد دوستان گل .
اشكالي نداره علي جان .
دوست گلمون مهدي هم بالاخره سري به تاپيك زدند و مزين نمودند انشاا.. فصل شكار عكس هاي خوبي رو ببينيم .
دم همه بچه هاي انجمن و همشهريان گرم Khansariha (8)
سلام کسی از علی مهشدی خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کسی می بنتش سلام منم بهش برسونهKhansariha (8)Khansariha (8)
علی مشهدی 1 وضعش خرابه بابا....به یک شتره تو کرمان تیر زده بود الان فهمیدن بازداشتگاه...
شتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عامو این بشر حالش اصلا خوب نیستا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلش بو قرمه سبزی میدهKhansariha (8)
حالا خودش که میگفت نخورده بهش.....سهیل میگفت اینا ساربون دارن ولی علی زده بود دیگه...الانم بیاداینجا شاکی میشه...Khansariha (219)
لینک مرجع