انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با ما از نرمی و استراکچر بنز و بیمر و ... نمیگیم شما از pk برای ما میگید خخخخخخخخخخخخخخخخ

برای جمعه کی ماشیننننن داره؟
[تصویر: MyCars1.jpg]
برای جمعه مثل اینکه باید تلفنی هماهنگ کنیم...
سلام بر دوستان و همشريان عزيز . روز برفي همه به خير خوشي Khansariha (8)

علي جان از الان بهت مي گم داداش فردا انشاا.. رفتي حتي اگر هم شكار نزديد عكس يادتون نره . ماشاا.. عكس تون هم رو تو تاپيك شكار ديدم خيلي جوون بودي پارسال . يادش بخير . البته الان هم ماشاا.. از 100 تا غنچه ات يكي وا نشده داداش . قدر اين لحظاتت رو بدون . Khansariha (219)
فردا سلاح من کاملا فرق میکنه!ممنون آرش جان
سلام علی جان یکی از این همسایه ها یک پی کی داره میگه تمیزه من خودم ندیدمش مدل 83 بود میگفت 3600 الان دارم میرم کلاس برگشتم اگه خواستی خبر بده برم ببینم چه جوریه اگه خوب بود میگم بیای ببینی!
سلام !Khansariha (256)
دوستان آدرس یه اسلحه (بادی البته ) فروشی مجهزو با انصاف تو مشهد ، اگه لطف کنین ممنون میشم Khansariha (48)
شماره تلفنش رو هم اگه بدین ک خیلی بهتره.. Khansariha (8)
محمد جان برای ساپورت خبرت میکنم...
برنامه فردا چی شد/.
(2012-12-17 12:55 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عجب هوایی شده!
جون میده واسه تیوپ سواری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما که رفیم کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (219)

من به شدت پاییه تیوپ هستم..
اقا زنجیر چرخ پراید کسی داره؟باشه شکار فردا ردیفه
پیش به سوی شکار.....
دما:-17 درجهKhansariha (399)
(2012-12-27 07:08 PM)OneshotOnekill نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام !Khansariha (256)
دوستان آدرس یه اسلحه (بادی البته ) فروشی مجهزو با انصاف تو مشهد ، اگه لطف کنین ممنون میشم Khansariha (48)
سلام دوست عزیز یه فروشگاه بین اندیشه 21و23 تو قاسم آباد هست زیاد مجهز نیست ولی قیمتاش از همه جا بهتره.اگرم چیزی که میخوایو نداشته باشه برات میاره. اگرم یه زمانی رفتی و چیزی خواستی بگیری.با من تماس بگیر تا تخفیف بگیرم برات.09151162089 چون دوست صمیمی منه.Khansariha (214)
(2012-12-28 10:55 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-27 07:08 PM)OneshotOnekill نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام !Khansariha (256)
سلام دوست عزیز یه فروشگاه بین اندیشه 21و23 تو قاسم آباد هست زیاد مجهز نیست ولی قیمتاش از همه جا بهتره.اگرم چیزی که میخوایو نداشته باشه برات میاره. اگرم یه زمانی رفتی و چیزی خواستی بگیری.با من تماس بگیر تا تخفیف بگیرم برات.09151162089 چون دوست صمیمی منه.Khansariha (214)

دستت درد نکنه یاسر جان ( البته اگه اسم کاربری درست باشه ) Khansariha (8)
به موقش حتماً مراحمت میشم Khansariha (395)

فقط اگه شماره تلفن فروشگاهشم بدی که ببینم چیزیو که میخوام موجود داره یا نه ، عالی میشه Khansariha (226)
Khansariha (256)
لینک مرجع