انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-11-07 08:42 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اقا وقتی تلفن کسی قطعه بهش زنگ میزنند یا پی ام میزارند.اتفاقا اگه میگفتین من پایه بودم...یه بار زنگ زدی برداشتم قطع شد دیگه نزنگیدی...فیتیل نیست تا قضیه اوکی شه...تو از من یه چیزی میخای اره؟

داداش مهم نیست!!!الان برف اومده!!!خبری هست؟اگه احتمال میدی شگار گاه خبری هست اتیش کنیم؟میخوای یک نیگاه بکن ندا بده!!!این 80 نا پوسید بس تو کاور بود!تلفنت هم یادم نبود!Khansariha (8)
علی جان الانا وقت شکاره
باید ی روز 12-1 بریم.ببینم پادگان چیمیشه.جمعه هم میشه.
علی آقا سلام
ببخشید من نمیتونم پیام خصوصی بدم چون سهمیه ام تموم شده شما 5 شنبه هستین من میخوام بیام مشهد؟؟؟؟؟
به به داش مهدی.بعله که هستیم...منتها ظهر به بعد...چون تا ظهر پادگانم...
50شنبه هم هستیم داش مهدیKhansariha (8)
پس من میام با دوستم اما زودی باید برگردیم
یه سویپرایز هم دارم براتون مخصوصا علی1 نمیگم وقتی رسیدم بهتون میگم
ایام به کام
Khansariha (8)Khansariha (214)
مهدی جون قربونت دادا درخدمتیم فقط صبح نیای ها ظهر به بعد بیای که بتونم بیام ببینمت...
مزاحم میشم داداش راستی سر بسته بگم پیام ت رو خوندم اونور اما توضیحات داره اما نمیتونم پیام خصوصی بدم بهت چکار کنم؟

علی جون سهمیه ارسال پیام من تموم شده 10 پیام در روز بیشتر نمیتونم بدم منم که 10 پیامو استفاده کردم
Khansariha (367)
دوستت کی هست مخدی جون؟آشناست؟سورپرایزت هم میبینم.
آقا آرش بندر هستید؟دوربین خبرری نشد؟
جری جان شما تهران رفتید؟کم پیدایید!!!
مهدی جان تفنگ جدیدت هم. مبارک باشه داداش ایشالله قسمت شه امروز ببینیمش.
علی جان منتظر تماس شما هم هستیم داداش.
ابولفضل جان شما کپسول رو گرفتی نگرفتی چی شد از اخر؟حسن جان پاییه برات سپردم اگه بود بگیرن

Khansariha (214)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
لینک مرجع