انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
امیدوارم که حال تمامی همشهریان گلم و دوستان دیگر خوب باشد ، دوستان دعا کنند این تفنگ من برسه انشاءالله

یا علی
سلام به همه بچه های گل چطوری آرش جان خوبی داداش؟ شما چطوری یاسر جان ؟سید جان شما چطوری ؟شرمنده من مدتی هست مشهد نبودم
به امید دیدار همه دوستان گلKhansariha (8)
سلام و درود به علي اقاي عزيز Khansariha (8)

علي جان چند بار تماس گرفتم ولي موفق به تماس نشدم . چندبار هم اس زدم ولي جوابي نگرفتم . انشاا.. سال جديد سالي پرخيرو بركت براي شما و دوستان عزيز ديگر باشه . باميد ديدارKhansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (8)
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

ياسر جان چه خبر ؟ خوبي داداش !

دلمون تنگيده براي يه برنامه هدف زني . ياسر جان آماده اي . يه برنامه بزاريم ؟ البته محمد اقا تا آخر ماه ديسكاوري بدست خواهد شد . انشاا..

چه شود وايروخ و ديسكاوري . ما بايد بريم كنار بوق بزنيم با 460 خخخخخخخ Khansariha (219)
با سلام
امیدوارم حال تمامی دوستان خوب باشد ، آرش جان دعا کن مشکلی پیش نیاد و این نازدانه برسه به دستم که انشاءالله بریم گروپ و هدف زنی
یا علی
سلام دوستان مشهد و خراسان ها ، 2 روزی مهمان شهر مشهد بودیم ، از دوستان انجمن که کمک کردند تا اوقات راحت و خوشی داشته باشیم و راهنمایی های لازم رو کردند تشکر می کنم. آقا جواد ، محمد نیشابوری عزیز و علی نوزاد ! از همگی سپاس گزاری می کنم. امیدوارم هر موقع تشریف آوردید سمت گلستان بتونم جبران کنم Khansariha (8)
سلام صادق جان
ایشالا هر زمان دیگه هم که اومدی مشهد ما در خدمت هستیم داداش
یا علی
(2014-04-11 11:49 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان مشهد و خراسان ها ، 2 روزی مهمان شهر مشهد بودیم ، از دوستان انجمن که کمک کردند تا اوقات راحت و خوشی داشته باشیم و راهنمایی های لازم رو کردند تشکر می کنم. آقا جواد ، محمد نیشابوری عزیز و علی نوزاد ! از همگی سپاس گزاری می کنم. امیدوارم هر موقع تشریف آوردید سمت گلستان بتونم جبران کنم Khansariha (8)

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

صادق شرمنده كه نتونستيم در اين دو روز حضورا در خدمت باشيم . انشاا.. در سفر بعدي حتما در خدمت شما خواهم بود .

محمد جان انشاا.. ديسكاوري بسلامتي بدستت خواهد رسيد .

ياسر جان چراغ خاموش مياي تو انجمن . چه خبر ؟
سلامKhansariha (8)
مشهدی های عزیز انشااله خوب باشید
این ساچمه آذرخش 5.5 کجا میشه گیر اورد؟ قیمت چنده؟
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
لینک مرجع