انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
Khansariha (256)
محمد جون تلفن جواب نمیدی؟خبریه؟Khansariha (8)
دوستان تو مطهری جنوبی بورس لوازم شکاره؟
منصفا نه ترین قیمتها در مشهد فروشگاه میرنژآد و دیانا در الماس شرق هستند . اینکه اسم بردم برای تبلیغ نیست به این خاطر هست که دوستان ندانسته مشتری فروشندگان گران فروش نشوند ( مخصوصا محمود میرنژاد که انسان با شخصیت و متینی هست) . سمت چهارراه لشکر هم چندتایی هستند ولی باز هم حداقل از نظر حسن برخورد و اخلاق حرفه ای به موارد نام برده بالا نخواهند رسید . در ضمن به تازگی فروشگاه شکار جنب مغازه ظریف افتتاح شده که اتفاقا روز اولی که جنس اورده بودند انجا بودم . شادو 380 قیمت زده بود . خوشحال شدم از اینکه قیمتهای رقابتی داره . چند روز بعد که برای خرید مراجعه کردم دیدم قیمتها دچار جرح و تعدیل شده و تقریبا برابر سایر فروشندگان اطراف شده . خلاصه خرید نکردم . در ضمن شاهرخ شمالی لوازم شکار نداره و نداشته . اکثر موتور فروش هستند
سلام به مشهدی های گل
اینقدر در گیر امتحاناتم هستم هر روز هم امتحان دارم فقط میرسم بیام یه سربزنم سلامی عرض کنم و بس
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
امتحانات سرویس کردند!
دوستان عزیز همشهری من بد جوری گیره پیدا کردن ساچمه باراکودا مچ و اکستریم هانتر 4.5 شدم هر چی می گردم پیدا نمی کنم کسی سراغ نداره ؟ کمکم کنه ؟؟
سلام و درود به دوستان گل Khansariha (8)

دم همتون گرم .

محمد جان انشاا.. بسلامتي خشاب هم ميرسه با متعلقات ديگر .

مخلص اقا رضا ، علي اقاها ، سيد علي عزيز و ابوالفضل گل هم هستم . ياحق Khansariha (219)
پرچم بچه هاي مشهد تا ابد بالاست :
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

دوستان يه حركتي بزنيد يه قراري ... ، مثل اين بنده خدا بهش گفتن يه حركت بزن كه كولاك كرده خخخخخخخخخخ

[تصویر: 14030971341.jpg]
با سلام به دوستان گلم
جواد جان خشاب رسیده دستم فقط دوربین و پمپ و رنج فایندر مونده ، انشاءالله که اونا هم برسه
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان اگه کسی پایه شکار و طبیعته بهم پیغام بده یک قراری مچ کنیم Khansariha (8)
لینک مرجع