انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود به دوستان Khansariha (48)

دوستان كجاييد . كم پيداييد .Khansariha (8)
دوستان سلام من عازم مشهد مقدس هستم فردا اوضاع اب و هوا چطوره؟
سلام هوای امروز مشهد ابری بودبعضی وقتهام بارون میامد از نظرسردی سره لباس گرم بیارید
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

هواي مشهد امروز گرم و آفتابي هست ولي فصل زمستان هست و اعتباري به اين گرمي هوا نيست Khansariha (8)
سلام به همشهری های عزیز این نمایشگاه موتورسیکلت که چند روزه تو مشهد افتتاح شده وجمعه اختتامیش هست اگرکسی ازدوستان میاد قرار بذاریم هم ازنمایشگاه دیدن کنیم وهم ازنزدیک باهم اشنا بشیم.
سلام Khansariha (8)Khansariha (8)به همشهری های عزیز اطراف مشهد کجا میشه چند تا کبک یا سیاه سینه پیدا کرد ؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام به همه دوستان تفنگت چیه علی جان؟
سلام Khansariha (8) همشهری عزیز Khansariha (8)اگر بشه اسمش رو تفنگ گذاشت مگنوم 350Khansariha (8) [تصویر: 14229039901.jpg][font=Impact][/font]
سلام به دوستان
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام به همه دوستان علی جان تواین فصل شکارکبک با ساچمه زنی خودش یه داستانی داره چه برسه به بادی شما میتونی بری سمت خلج اونجا میشه کبک پیدا کرد ولی سینه سیاه من ندیدم
لینک مرجع