انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام
اول Khansariha (256)
دوستان دونبال یک تفنگ بادی چینی تروتمیز باقیمت 50 تا70 هستم کالیبرشم مهم نیست فقط روبه راه وتمیز باشه
اگه موردی بود برای پیام خصوصی بفرستید چاکر همه همشهری های گل هم هستیمKhansariha (8)
اقا کسی از مشهد میتونه دوربین ما رو تنظیم کنه ؟ Khansariha (226)

کسی وقت داره ؟!

یه اماتومر
یه سنتر پوینت 4-16-40 دارم با یه دیانا 350 Khansariha (215)

هر کاری کردم تنظیم نشد اعصابم داغون شد Khansariha (367)
(2013-10-11 09:56 PM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی وقت داره ؟!

یه اماتومر

درود
خوش امدی...تفنگ چیه؟ساسچمه چیه؟
(2013-10-11 09:56 PM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی وقت داره ؟!

یه اماتومر

سلام و درود شب بخير Khansariha (8)
كاش زودتر پست ميزاشتي . چون من امروز از ظهر وقتم آزاد بود . حالا اشكالي نداره . دوستان هستند كه به محض روئيت پستتون حتما كمك خواهند كرد . كدوم منطقه شهر زندگي مي كنيد . واسه يكشنبه ببينم مي تونم بيام .
شب همگی خوش :دی
و ممنون از دوستان بابت خوش امد گویی

والا امشب یه سری چیز یاد گرفتم فردا دوباره امتحان کنم اگه نشد دیگه باید دست به دامن بشمKhansariha (221)

فرامرز 9 هستمKhansariha (8)
(2013-10-12 02:27 AM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب همگی خوش :دی
و ممنون از دوستان بابت خوش امد گویی

والا امشب یه سری چیز یاد گرفتم فردا دوباره امتحان کنم اگه نشد دیگه باید دست به دامن بشمKhansariha (221)

فرامرز 9 هستمKhansariha (8)

سلام و درود Khansariha (8)

همانطور كه دوستان انجمن راهنمايي ات كردن انجام بده . البته يه نكته هم در نظر داشته باش اونهم ساچمه اي كه جهت صفر كردن دوربين ازش استفاده مي كني . شما از ساچمه هاي گامو هيچ وقت انتظار اين رو نداشته باش كه بتوني تفنگ رو خوب تنظيم كني چون هر دونه از اين ساچمه رفتار خاص خودش رو داره . اگربتوني 10 تا دونه JSB گير بياري البته 18 گرين و با اين ساچمه صفر كني . بعداً با گروپ گيري انواع ساچمه ها قلش تو دستت مياد . Khansariha (8)
شب بخیر به دوستان گل

راستش سعی خودم رو کردم و خیلی بهتر شد
اما بازم حدود 5 سانتی متر بالا پایین میزنه
اگه کسی وقت ازاد داشت ممنونم میشم پی ام بده ...Khansariha (8)

راستی من جایی JSB گیر نیاوردم
تو مشهد کسی داره ؟
(2013-10-12 11:26 PM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب بخیر به دوستان گل

تو مشهد کسی داره ؟
از چه ساچمه اي استفاده كردي ؟

من كه حقيقتا تا سه شنبه ظهر وقتم پُر هست . اگر تا اون روز دوستان ديگر وقت نداشتند باهات هماهنگي مي كنم چون تفنگ يكي از دوستان ديگر هم بايد دوربينش رو تنظيم كنم . Khansariha (48)

دوستان ديگر در چه حالي هستند . خوب هستيد هوا خوب سرد شده . مواظب باشيد سرما نخوريد . آخر هفته بين التعطيلي داريم كه اگر تعطيل شود مي شود سه روز تعطيلي .

ياسر جان جمعه يادت كردم . رفتم اون سمت كه هميشه ميريم ولي تنها بودم تو مسير دو تا كفتر رو سيم ها نشسته بود كه يه دور زدم از تو دوربين كه نگاه كردم ديدم دو تا كفتر سياه خونگي بود يكي نر و يكي ماده ، من هم حيفم اومد نزدم گفتم معلوم نيست مال كدوم بنده خدا هست . ديدم تنهام فاز نميده ، برگشتم خونه . البته صبح دو سه تا از دوستان ( غير انجمن ) تماس گرفتند بريم كه حالش رو نداشتم و نرفتم .
(2013-10-13 10:32 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-12 11:26 PM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب بخیر به دوستان گل

تو مشهد کسی داره ؟
از چه ساچمه اي استفاده كردي ؟

من كه حقيقتا تا سه شنبه ظهر وقتم پُر هست . اگر تا اون روز دوستان ديگر وقت نداشتند باهات هماهنگي مي كنم چون تفنگ يكي از دوستان ديگر هم بايد دوربينش رو تنظيم كنم . Khansariha (48)

دوستان ديگر در چه حالي هستند . خوب هستيد هوا خوب سرد شده . مواظب باشيد سرما نخوريد . آخر هفته بين التعطيلي داريم كه اگر تعطيل شود مي شود سه روز تعطيلي .

ياسر جان جمعه يادت كردم . رفتم اون سمت كه هميشه ميريم ولي تنها بودم تو مسير دو تا كفتر رو سيم ها نشسته بود كه يه دور زدم از تو دوربين كه نگاه كردم ديدم دو تا كفتر سياه خونگي بود يكي نر و يكي ماده ، من هم حيفم اومد نزدم گفتم معلوم نيست مال كدوم بنده خدا هست . ديدم تنهام فاز نميده ، برگشتم خونه . البته صبح دو سه تا از دوستان ( غير انجمن ) تماس گرفتند بريم كه حالش رو نداشتم و نرفتم .

من از ts10 استفاده کردم اما احساس میکنم خوب نیستن
هر دفعه هر کدوم به یه جا میخورد !

راجع به JSB نظری ندارید ؟ نمیدونید کی توی مشهد داره؟Khansariha (48)

کر میکنم خودت اخرش باید بیای تنظیم کنیKhansariha (9)
(2013-10-13 10:42 AM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب بخیر به دوستان گل

من از ts10 استفاده کردم اما احساس میکنم خوب نیستن
هر دفعه هر کدوم به یه جا میخورد !

کر میکنم خودت اخرش باید بیای تنظیم کنیKhansariha (9)
[/quote]
تفنگ شما 5/4 هست ؟
لینک مرجع