انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

مخلص تمام دوستان عزيز Khansariha (219)

رضا جان يه چند تا مكان هست كه بايد بريم ببينيم تا يه برآورد بشه . خوب هست جاش يا نه . Khansariha (48)

محمد جان كجايي ؟ يواشكي قرار ميزاري حالا !!!! تازه عكس هم نميزاري "
با سلام به دوستان گلم
داداش آخرین دفعه ای که قرار گذاشتیم همون دفعه که با سید رضا رفتیم بود ، جون ما یه جایی چیزی یافت کنید بریم تو کار مسابقه ، حیفه به خدا با این همه بر و بچ مشهدی بخاری ازمون بلند نشه
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلا و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

محمد جان من هم مثل شما دوست دارم يه مسابقه اي برگزار بشه . انشاا.. دوستان رو بايد حضوري ديد تا ترتيب يه مسابقه داده بشه .
البته دوستان كه تمايل به برگزاري مسابقه دارند در همين تاپيك اعلام حضور كنند . تا بهتر بشه تصميم گرفت . Khansariha (8)
سلام به دوستای گل
آقا جون ما این قراراتونو سمت چناران بذارین تا ماهم بتونیم شرکت کنیم؛اتفاقا چیزی که این سمت زیاده جا واسه تیراندازیه!
با سلام به دوستان گل خودم
بچه ها هرکی تمایل به برگزاری مسابقه تیراندازی داره همینجا اعلام کنه
یاعلیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام بر دوستانKhansariha (8)
عصر روز جمعه تون بخیر بعد از 2 ماه مشکل نتم حل شد Khansariha (219) تا بتونم به سایت سر بزنمKhansariha (219)
سلام
تقدیم به دوستانKhansariha (8)

[تصویر: 14093437881.jpg]
سلام به همشهری های گل صبح بخیرKhansariha (8)
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

صبح اولين روز هفته بخير Khansariha (219)

دوستان عزيز كه تمايل به شركت دارند تا آخر هفته لطفا اعلام نظر كنند . تا به يه جمع بندي كلي برسيم ببينيم استقبال دوستان چطور هست . تا بعدش وارد مرحله دوم بشيم .Khansariha (48)
سلام و درود به دوستان Khansariha (48)

ياسر جان چه خبر ؟ بالاخره رسيد دستت يا نه Khansariha (8) .

محمد جان شما سي زد رو با چي شارژ مي كني داداش ؟
لینک مرجع