انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
علی آقا و مهندس و تمام بچه ممنونم از لطفتون من ارادت ویژه خدمت شما دارم
علی آقا خیلی مخلصتونم و همیشه قدر شناس شما خواهم بود شما استاد منین و خیلی چیزها از محضر شما یاد گرفتم بابت همه این محبتهاتون ارادت دارمKhansariha (8)
بچه هایی که سراغ علی نامبر وان رو میگرفتن...الان داشتم صحبت میکردم باهاش...هم چی رو به راهه و موتورش هم ردیف همچنین 27.....
سلام همه رو هم رسوند...نتش قطه متاسفانه!البته اگه وصل هم بود فرق زیادی نمیکرد با این سرعتا
سلام - وقت بخير دوستان مشهدي . جمعه رسيد بپا خيزيد ، خواب نمونيد كه فردا روز شكاره . شنبه اول صبح پرچم رو ببريد بالا Khansariha (256)
(2011-12-29 12:36 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام - وقت بخير دوستان مشهدي . جمعه رسيد بپا خيزيد ، خواب نمونيد كه فردا روز شكاره . شنبه اول صبح پرچم رو ببريد بالا Khansariha (256)

آقا ارش ما میریم شکار و شما با عکسای ما افه میای(شوخی)Khansariha (399)
فعلا شکار نیازمند ماشینه که جور نیست و الا فردا با دوستان بسی حال میبردی....اما شاید بشه با علی رفت تا ببینیم چی میشه....
اما باید دید کی قسمت میشه با شما بریم شکار که تو کفشیم!
(2011-12-30 12:07 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-29 12:36 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا شکار نیازمند ماشینه که جور نیست و الا فردا با دوستان بسی حال میبردی....اما شاید بشه با علی رفت تا ببینیم چی میشه....

من مخلصتم علي جان . كم سعادتي ماست داداش . ليپرز تو راهه . من حقيقتش دوربين خوب نداشتم
راستي ديروز داشتم بلوار وكيل آباد مي رفتم كه ديدم مغازه شكار و زندگي سر بلوار ايرج ميرزا به رضازاده كه داخل پاساژ حكيمه واگذار شده و شده شعبه دوم . يه سر رفتم داخل ديدم به به ساچمه پرومگنوم جديدا رو كه مفتش گرونه ميده 9 تومان . گفتم همين ساچمه رو شبعه اولتون ميده 5 الي 6 تومان . يه ساچمه ديگه هم بود H&N ميداد 35 هزار تومان . ولي روي هم رفته جنساش گرون ميداد .
(2011-12-31 05:48 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-30 12:07 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مخلصتم علي جان . كم سعادتي ماست داداش . ليپرز تو راهه . من حقيقتش دوربين خوب نداشتم
راستي ديروز داشتم بلوار وكيل آباد مي رفتم كه ديدم مغازه شكار و زندگي سر بلوار ايرج ميرزا به رضازاده كه داخل پاساژ حكيمه واگذار شده و شده شعبه دوم . يه سر رفتم داخل ديدم به به ساچمه پرومگنوم جديدا رو كه مفتش گرونه ميده 9 تومان . گفتم همين ساچمه رو شبعه اولتون ميده 5 الي 6 تومان . يه ساچمه ديگه هم بود H&N ميداد 35 هزار تومان . ولي روي هم رفته جنساش گرون ميداد .

ابشالله زودتر همه چی روبه راه شه که یک شکار دسته جمعی بریم....کشاورز زحمت کش هم باشهKhansariha (8)
راستی اون ساچمه ها فک کنم 500 تایی هست.
اقا آرش این جمعه چی کاره ای برادر؟Khansariha (48) نمیخوای دوربینو افتتاح کنی؟
سلام دوستان
امروز که به خاطر جاده یخ بسته نمیشه رفت شکار ایشالا هفته بعد .
یک ساعت پیش که رفتم جاده رو ببینم چند تا عکس هم گرفتم به عنوان مدرک Khansariha (214)
جاده کاملا یخ بسته و به هیچ وجه نمیشه با موتور رفت :
[تصویر: _1580_157]
اینم یک منظره از ابتدای شکارگاه بنده که از همین جا چندتا کلاغ بزرگ مشاهده شد البته توی عکس معلوم نیست :
[تصویر: _1576_1585_1601_.jpg]
ممنون حسن جان...Khansariha (8)

پرچم بالاKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
jeri جان سلام
تفنگ چي داري برادر ما كه اين جمعه به علي آقا تماس گرفتم بريم بيرون قسمت نشد ولي در عوض رفتم نغندر برف بازي . Khansariha (8)
لینک مرجع