انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و ظهر بخير خدمت تمامي دوستان Khansariha (8)

اميدوارم از اين تعطيلي آخرين فرصت فصل شكار نهايت استفاده رو ببريد Khansariha (8)

دوستان من امروز در معيت محمد اقا هستم و قرار گذاشتيم ساعت 2.30 خدمت ايشان باشم جهت گروپ گيري با وايرخ 90 و 80 . دوستاني كه تمايل دارند با محمد اقا هماهنگ كنند تا در خدمتشون باشيم .
ياسر جان كجايي برادر ؟
علي جان و ابوالفضل جان و ديگر دوستان هم وقت دارند خوشحال مي شويم تشريف بياورند Khansariha (8)
سلام دوستان عزیز
آرش جان میگم شما هم گذاشتی دقیقا همین امروز که بنده نیشابور بودم رفتین بیرون Khansariha (226)
عیبی نداره دوستان به جای ماKhansariha (214)
اینشاالاه که خوش گذشته باشهKhansariha (8)
بچه ها تو الماس شرق هم یک بنده خدایی بود به نام خدادادی -قیمتهاش مناسب بود
طبقه سوم
(2013-02-28 08:11 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
آرش جان میگم شما هم گذاشتی دقیقا همین امروز که بنده نیشابور بودم رفتین بیرون Khansariha (226)
عیبی نداره دوستان به جای ماKhansariha (214)
اینشاالاه که خوش گذشته باشهKhansariha (8)

سلام بر دوستان عزیز Khansariha (8)
چطوری یاسر جان حالت خوبه داداش . کم پیدایی . خیلی دلتنگت شدم داداش . امروز جات واقعا خالی بود البته ذکر و خیر شما شد . انشاا.. در فرصت بعدی بتونیم کنار هم باشیم . دیگه فصل شکار تموم شده باید بریم هدفزنی و گروپ گیری .
(2013-02-28 09:01 PM)dalton نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها تو الماس شرق هم یک بنده خدایی بود به نام خدادادی -قیمتهاش مناسب بود
طبقه سوم

سلام وحید جان Khansariha (8)
اگه منظورتون طبقه سوم الماس شرق روبروی درب آسانسور هست که مغازه متعلق به آقای میرنژاد هست و این بنده خدا شاگردش باید باشه Khansariha (8) از نظر قیمت هم ،قیمتاش نسبت به بعضی جاها خوبه .
سلام خدمت دوستان بزرگوار Khansariha (8)

جای دوستان واقعا خالی بود امروز Khansariha (8)
[تصویر: Image0005.jpg]
ای بابا بچه ها قرار بزارید با هم بریم بیرون شهری جایی هدف زنی کنیییییییم
با سلام
وحید جان شمارتو ندارم من
یا علی
چشم پیام خصوصی کردم واست داداش
با سلام
وحید جان پیامی واسم نیومده که !
یا علی
سلام وقت تمامي دوستان بخير Khansariha (8)

ياسر جان كجايي داداش . نيستي مثل اينكه سرت خيلي شلوغ هست Khansariha (8)

محمد جان هم كه داره يه كارايي مي كنه . انشاا.. درست بشه محمد جان Khansariha (8)
لینک مرجع