انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.آرش جان ممنونم من هم مشتاق دیدن شما دوستان هستم,
پیمان جان حقیقتا من جایی به.ذهنم نمیرسه که بشه با سواری رفت. منتهی هرجا شما بگید منم پایم و آروم آروم پشت سرتون میایم.
سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

مخلص تمام دوستان . Khansariha (48)

ياحق Khansariha (8)

جاي دوستان خالي
[تصویر: 14325647061.jpg]
سلام فردا چهارشنبه منتظر پیشنهاد دوستان واسه روز جمعه هستیم. دوستانی که جای مناسبی را سراغ دارن بفرمایند بگن تا قرار فیکس کنیم.
(2015-05-26 07:54 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فردا چهارشنبه منتظر پیشنهاد دوستان واسه روز جمعه هستیم. دوستانی که جای مناسبی را سراغ دارن بفرمایند بگن تا قرار فیکس کنیم.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.انشاالله.Khansariha (8)Khansariha (256)
با سلام بر مشهدی های باحال من تازه وارد سایت شدم
تفنگم گامو بلک نایت تازه خریدم می خواستم بدونم چجور تفنگیه؟ ممنون
(2015-05-26 09:08 PM)mory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام بر مشهدی های باحال من تازه وارد سایت شدم
تفنگم گامو بلک نایت تازه خریدم می خواستم بدونم چجور تفنگیه؟ ممنون

سلام دوست عزیز ضمن خیرمقدم به شما تفنگی شماخریدین به نظرمن تازه وارده وکسی فکرنکنم ازنزدیک تجربه اش روداشته باشه وهمه دوستان منتظر ندتاشماتجربیاتتون روتوسایت بذارین مثل عکس وگروپ و... اینجورموارد
با سلام وتشکر از جواب من تاحالا تفنگ خوب نداشتم ازاین جهت نمی تونم خیلی مقایسش کنم تنها تست من زدن از فاصله 40 متری بطری پراب بوده که از دو طرف سوراخش کرده و اینکه نشونشم خیلی دقیقه
(2015-05-26 07:54 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-27 06:55 PM)rezayi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.فعلا خبری نیست رضایی جان.فردا انشاالله دوستان پیام بدن*ببینیم چی میشه انشاالله....هفته پیش من نشد بیام اما گمان نکنم دیگران هم فعال بوده باشن*انشاالله این هفته حضور دوستان پر رنگتر باشه.Khansariha (8)Khansariha (256)
آقا من کلا از همشهریام نا امید شدم
بگذریم
انشاالله فردا با دو تا از دوستان میریم ابرده زشک بالا و کردینه و بعد هم خونه (با موتور) اینم شمارم 09353905508
اگه یه وقتی.معجزه شد کسی خواست بیاد پیام بده. یا علی
لینک مرجع