انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همشهری های گل بعد از چند وقتی دوری دوباره برگشتمKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام بر دوستان . طاعات و عبادات قبول Khansariha (8)

خيلي خوش اومدي ابوالفضل جان . بقول معروف هر چه رو به جلو مي رويم كم رنگ تر ميشيم . يادش بخير يه زماني قرار و گروپ گيري ميزاشتيم ولي الان يكي از دوستان وقتشو نداره يكي هم حوصله و ... به اميد گرمي دوباره Khansariha (163)
آقا بنده همه روزه در خدمت دوستان هستم بریم گروپ گیری هدف زنی بابا خیلی بی حالین
آرش جان کجایی بابا .Khansariha (8)
سلام طاعات و عبادات قبول Khansariha (8)

Khansariha (219) به به آقا ياسر گل . چه عجب ردي از شما ديديم توتاپيك . خوب هستي برادر . لوازمي هم كه خريدي مبارك باشه . انشاا.. تو اين فصل شكار بيشتر از تجارب شما استفاده كنيم .
من در خدمت هستم ياسر جان . ماه روزه هست هوا هم گرم . ولي ميام مي بينمت خيلي دلم برات تنگ شدهKhansariha (8) . شيپر چطوره .

[تصویر: 13739657271.jpg]
مرسی آرش جان ما دورادور سری به تاپیک میزنیم
شیپر هم خوبه
منتظرم دادا
کسی تو مشهد قیمت فشنگ ساچمه زنی داره؟ ادرس هم یادتون نره !
با تشکرKhansariha (8)
(2013-07-17 12:23 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکرKhansariha (8)

سلام و درود به دوستان Khansariha (8)

ابوالفضل جان خوبي داداش - مغازه خسروجردي داخل پاساژ طاهري يه سر بزن . البته مغازه الهامي نژاد ، اميد نامي هست بهش بگو برات پيدا مي كنه Khansariha (8)
(2013-07-18 10:39 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-17 12:23 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکرKhansariha (8)

سلام و درود به دوستان Khansariha (8)

ابوالفضل جان خوبي داداش - مغازه خسروجردي داخل پاساژ طاهري يه سر بزن . البته مغازه الهامي نژاد ، اميد نامي هست بهش بگو برات پيدا مي كنه Khansariha (8)

سلام به مشهدیای گلKhansariha (256)
.
اقا ابولفضل اقای الهامی نژاد {کوه دشت} از شیر مرغ تا جون ادمیزاد رو داره حتما برات پیدا میکنهKhansariha (214)
سلام - طاعات و عبادات قبول Khansariha (8)

ديروز و امروز مشهد خيلي گرم هست . ديشب سمت پارك ملت ساعت يازده شب هوا انقدر گرم بود كه واقعا اون موقع شب خيلي مشكل بود .
سلام آرش جان چطوری
اون شبی که شما smsزده بودی من از ساعت 8 از خستگی ماهیگیری مرده بودم
هماهنگ کن بیا ببینیمت
Khansariha (8)
لینک مرجع