انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
اگه برای جمعه برنامه گذاشتید مارو هم خبر کنین
تا الان که به دلیل بی وسیله بودن خبری نیست!×
سلام بچه های مشهد .دنبال تفنگ گلوله زن سهمیه ای میباشم .کسی تو مشهد جایی سراغ نداره البته سالم و تمیز
از برو بچ مشهد کسی بیداره ؟
آقاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هیچکی نمیاد بریم هدف زنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
پوسیدیم تو خونه.Khansariha (290)
یاسر جان من از 3 روز پیش دارم درس میخونم!!!امتاسفانه پیشنیاز زیاد دادن بهمون 8 تا امتحان رو باید تو 10 روز یدیم تقریبا!
(2013-01-11 11:52 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاسر جان من از 3 روز پیش دارم درس میخونم!!!امتاسفانه پیشنیاز زیاد دادن بهمون 8 تا امتحان رو باید تو 10 روز یدیم تقریبا!
سلام داداش موفق باشی انشالاه بعد از امتحانات.
سلام بر دوستان عزیز شب همگی خوش Khansariha (8)

امروز جمعه بود و ما منتظریم تا دوستانی که رفتن بیرون یه گزارش و عکسی بزارن تا ما هم بدونیم چه خبر بوده Khansariha (219)
میگم تیم مشهد واقعا داره قوی کار میکنه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
نه یک شکاری نه یک هدف زنی...روزای تعطیل یکی بعد از دیگری میانو میرن ولی تیم مشهد Khansariha (74)
سلام شب تمامی دوستان خوب و خوش Khansariha (8)

چه خبر دوستان از تعطیلی این هفته؟

دیروز رفتم تو شهر بااجازه دیدم وای چقدر زاغی و کفتر و کلاغ بود . فقط نگاه کردم و گفتم جای دوستان خالی Khansariha (219)
ساچمه پرومگنوم چه دقتی داره این برچسبی هاست
[تصویر: Image166.jpg]

[تصویر: Image158.jpg]
لینک مرجع