انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اینم شکار جمعه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا صبح میخوام برم شکار هر کی پایه است بسمه اله
فردا ساعت چند؟من 10 باید دانشگاه باشم...
با سلام
علی جان 5 شنبه صبح خوبه ، ردیفش کنین آرش جان و یاسر جان
یا علی
هماهنگ کنیم 5 شنبه صبح 9 به بعد چون من ساعت 9 از شرکت میام بیرون.بریم یه بیابونی جائی یه آتیشی چایی سیب زمینی زغالی وووووو
کال نزدیکمونه عالی برای این کار.
با سلام
بروبچ پس ردیفه ایشالا ؟
یا علی
سلام به همه مشهدی ها
علی جون من هم اگه کار نداشته باشم میام Khansariha (8)
در خدمت همه دوستان هستیم
سلام خدمت همه دوستان عزيز Khansariha (8)

علي جان پنج شنبه صبح داداش خوبه ولي اگه از ساعت يك و نيم به بعد باشه من در خدمتم .
از نظر مكان يه جا اقا ياسر سراغ دارند ( پشت نمايشگاه ياسر جان ) جاي خوبي هست علي جان اون كال خوبه واسه تيراندازي ولي براي بساط چايي و آتيش درست كردن بايد بيرون از منطقه مسكوني باشي . باز هم هر طور دوستان صلاح بدونند Khansariha (8)
جا نمایشگاه رو هم میدونم کجاست و پایه ام...هر چی زودتر بهتر
لینک مرجع