انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
متشکرم علی جان
حق با شماست و صحیح می‌فرمایید. من و داداشم هم یک روان واسه افرود میخواستیم و.مدتها طول کشید تا دو تا موتور مدل پایین با توجه به بودجمون خریدیم و به مرور زمان موتور جمع.کردیم.
سلام دوستان Khansariha (8)
چند روز پیش چناران روستای ابقد ارتفاعات کوههای کلاته درگاه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیبا بودivo عزیز میشه بگید از امام هادی تا خاونجا تقریبا چند کیلومتر,?ببخشید اسم شما را نمیدونستم
سلام
مرتضی جان شما که تا آبقد اومدی به بنده حقیر خبر میدادی یه چایی،چیزی در خدمت میبودیم داداش
راستی نکنه شماهم اهل چنارونی و ما خبر نداریم!!؟؟!؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
سلام بر اقای رضایی عزیز
از پلیس راه تا لب جاده روستای ابقد حدودا 45 کیلومتر هست و از کنار جاده حدودا باید 15 کیلومتر باشه روستای با صفا و خوبی هست
سلام خدمت اقا رضای عزیز شما لطف دارید . راستش تقریبا می شه گفت چنارونی هستم منتها محل سکونت مشهده و محل کار چنارون
(2015-05-01 05:22 PM)Ali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضایی جون موفق باشی ایشالا...منکه هرکار کردم ی تریل شکار بزنم فایده نداشت...
یا خون باباشونو میکشن بالاش یا رو هوا میزنن!!!!شب ساعت 11 پیام دادم اقا میخام بیام بخرم صبح ساعت 8 زنگ زدم میگه فروختم!!!!فکر کنم نصفه شب معامله کردن...
Khansariha (8)

Khansariha (256)سلام به همشهریهای گرامی.Khansariha (8).آره علی آقا*این تریل خریدن هم معضلی هست واسه خودش...وقتی دنبالشی یا قیمتها بالا است یا تمیزش گیر نمیاد...وقتی یکدونه تمیز و قیمت مناسب پیدا میکنی*باز پولش دم دست نیست و تا پول رو جمع و جور میکنی...پر زده و رفته و فقط حرص و حسرتش برات مونده...بی وسیله ای هم که خودش ضد حال اساسی...من 3ماه است گرفتارش شدم که میگم*مخصوصا اگه به زدن بیرون و طبیعتگردی عادت داشته باشی.Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)
آرش جان ایشالله که هرچه زودتر یه موتور خوب گیرت بیاد و با هم بریم کوه و طبیعت. من هم اکر موتور مناسبی به پستم خورد بهت خبر بدم. راستی شما یه سر به سایت دیوار بزن دیروز که تو سایت می‌چرخیدم چند تا کیس مناسب بود.
سلام به همشهری های گلKhansariha (48)Khansariha (8)
این ابقد که شما میگید هومنیه که از سمت سراه فردوسی ما میریم؟
یه سد هم چند سالیه روی روستای به نام میانمرغ زدن یا نه؟
راستی عید گذشته ولادت امیر المومنین و روز پدر رو بهتون تبریک میگم
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام اقا ابوالفضل نه اون نیست اینی که شما می گید سمت گوارشکان و از توابع مشهد هستش و این ابقد سمت چناران مابین گلبهار و چناران هست و 3 کیلومتری مانده به چناران می ری سمت چپ
با خانواده هم می تونی بری رودخانه داره ویک بند
اینم نقشه

سلام و درود به دوستان عزيز Khansariha (8)

ولادت مولا امير المومنين علي (ع) و روز مرد به تمامي دوستان تبريك عرض مي كنم . Khansariha (8)

صحبت موتور تريل شد . يادش بخير . تيرماه سال 92 يه دونه ياماها دبليو ار بود مدل 2009 پلاك شده طرف به 10 تومان ميداد ولي اين دست و اون دست كرديم تا پريد .
لینک مرجع