انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های مشهد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به همشهری های گلم
آقا جاتون خالی با بروبچ رفتیم هدف زنی خیلی حال داد ، جمع تفنگامون حسابی جمع بود
سالارشون وایرخ 100 اف اس قنداق تامهول بود ما بقی هم 2 تا وایرخ 80 و یه دیانا 460
اینم عکس جمع ما البته منهای من چون عکاس بودم خخخخخخخخخخخ
[تصویر: Mashhad.jpg]
یا علی
سلام خدمت دوستان گل Khansariha (8)

محمد بابا دمت گرم من كفتم شايد امروز عكس بزاري داداش . خوشا بحالتون . من كه يه وقتي تو عكس نيستم . Khansariha (8)

تا يادم نرفته عرض كنم برنامه امروز بايد اكتفا كنيم به همون هدفزني . چون احتمالا اقا ياسر شهرستان تشريف ببرند . Khansariha (8)
برای حمعه چی ارش جان؟
علی جان دوستان تو عکس رو معرفی نمیکنی؟
البته یکی از وایرخ بدستان اشناست خخخKhansariha (8)
سهيل ببخش كه به جاي عكي دارم پاسخ شما رو ميدم

جلويي كه داره به دوربين نگاه مي كنه و به ما مي خنده چون درست يه ساعت مارو كاشت تا اومد علي آقا ( persiankiler ) هست . رديف دوم دوست عزيمون وايرخ 100 بدست
اقا ياسر (yaserfisher ) هستند و اون كناري كه وايرخ هشتاد بدست هست من حقير (arash1324) هستم با تفنگ
محمد آقا(shadovv ) . محمد اقا هم كه از بچه هاي پشتيباني هستند پشت گوشي زحمت عكس گرفتن رو دارند .
اقا آرش امروز عصر من وقتم پره !الان شرکتم!تا شب!فردا چی شد؟

سهیل جان ارادت داریم.Khansariha (8)

راستی اقا ارش من 1 رب کاشنم نه یک ساعتKhansariha (399)Khansariha (8)
ارش جان مرسی
بسی خوب و خوش شدیم چهره شطرنجی دوستان رو زیارت کردیمKhansariha (8)
فردا چی شدKhansariha (367)Khansariha (48)
این هفته هم گذشت ما چشم به پنج شنبه و جمعه داشتیم که هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچKhansariha (367)
هفته دیگه ببینم چی میشه .Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان و بزرگواران .
ابوالفضل جان من شب جمعه منتظر خبر شما شدم كه قرار بود با علي اقا هماهنگ كنيد كه چه ساعتي بياد دور ميدون ديدم خبري از شما نشد من هم گفتم منتفيه هست ديگه به همين خاطر اس زدم كه كنسل شد .

بدون برنامه ريزي نميشه جايي رفت Khansariha (8)
قبل از اينكه به محل شكار بري بايد محل يه شناسايي بشه ببيني چيزي هست واسه زدن يا نه بعد راه بيفتي . والا اگه قرار به دور هم جمع شدن باشه كه ميتوني ساعت 9 صبح بري هدفزني هم خوش ميگذره هم دور هم هستي . Khansariha (8)

انشاا.. كه اين هفته بتونيم يه خاطره خوبي داشته باشيم . از الان بفكر باشين . Khansariha (8)
لینک مرجع