انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: احكام شرعي شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اگه قبل از جون دادن سرشون رو ببرید حلال میشن...ولی اگه جون بدن حروم میشن...

در مورد چهار پایانی هم که با حمله گرگ دچار صدمه میشن همینطور...اگه تا قبل از تلف شدن ذبح بشن حلال میشن...فقط باید قسمت گاز گرفته شده و اطرافش رو جدا کرد به جهت جلوگیری از بیماری

یا علیKhansariha (8)
میدونم احسان جان
منظورم اینکه مقصر کیه؟؟ راننده یا صاب جوجه؟ ( آخه جوجه تو جاده چی کار می کنه؟)
(2012-09-03 02:51 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب هاي متفاوت دوستان نشون ميده يه موضوع كاملا مشخص شرعي كه همانا حلال بودن يك مورد شكار هست چقدر ميتونه در لابلاي عقايد و سنن هر فرهنگ دچار تغيير بشه و بدون شك ميبينيم كه پيروز ميدان در اين مورد فرهنگ غالب بر ان منطقه بوده در روستايي از خراسان جنوبي پيرمردي كه سن او قريب به 80 سال است هنوز در بين اهالي روستا اونو به اسمي صدا ميزنن كه گواه ان بوده كه اين بنده خدا موسي كو تقي رو در 20 سال قبل براي مورد مريضي ميخوره و هنوز كه هنوزه انگشت نماست.......تفاوت از كجا......تا كجا

به این پرنده در منطقه ما بهش میگیم کبوترباغی(کمتر باغی) و یا کوکی سو گوشتش خیلی لذیذ و طرف دار زیادی داره ولی شکارش خیلی سخت چون خیلی انسان گرز و تیزپروازه البته فکر کنم چون زیاد شکا میشن اینقدر ترشو شدن
مختار جان
این تاپیک فقط برای پاسخگویی به سوالت شرعی هست
اینکه من چنین عقیدهای دارم و یا .... یه بحث شخصی هست جاش هم اینجا نیست وقطعا منجر به بحثهای بی مورد میشه
(2012-10-18 11:58 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مختار جان
این تاپیک فقط برای پاسخگویی به سوالت شرعی هست
اینکه من چنین عقیدهای دارم و یا .... یه بحث شخصی هست جاش هم اینجا نیست وقطعا منجر به بحثهای بی مورد میشه

چشم سهیل عزیز تکرار نمیکنم Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان ایا تصویری که توی لینک بالا هست حلاله یا حرام
اسمش چیه؟
دورو بر آبگیر از این پرنده نوک دراز خیلی هست
دوست عزیز
اسمش رو نمیدونم اما حلال هستا
اسمش ابیا هست رفیق.از خانواده آبچلیک. حلال و بسیار خوشمزه.شکار اسپرتی هم هست.Khansariha (8)
سلام دوستان...یه سوال...دم جنبانک حلاله یا حرام؟؟؟
[تصویر: 13523621465.jpg]

خیلی برام جای سوال داره...خوراکش هم مثل گنجشک میمونه و دانه چینه....

راستی اصلا این عکسی که من گذاشتم پرنده ای که کنار کاکلی افتاده دمجنبانک هست یا یز دیگه؟؟؟؟
دم جنبانکه و حرام هم هست.
لینک مرجع