انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: احكام شرعي شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی حلاله خیلی باحال بود مگه یه کم حلالم داریم خخخخخخخKhansariha (8)
و اما دوست عزیز کلاغ هایی که سنگ دان و چینه دان دارند و سیاه یک دست هستند همگی چه نوک سیاه و چه نوک زرد حلال هستند ولی انسان خودش باید قضاوت کند من به شخصه دیدم که کلاغ های نوک قرمز و هم نوک زرد در ضایعات شهرداری و زباله پرسه میزدند.
یه ضرب المثل میگه مثه عقاب خوش بگذرونی و خوب بخوری ولی سه سال عمر کنی ارزشش بیشتر از اینه که مثه کلاغ سیصد سال عمر کنی و اشغال بخوریKhansariha (8)
وقتی کبک هست چرا کلاغ؟؟
(2011-12-10 08:01 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی حلاله خیلی باحال بود مگه یه کم حلالم داریم خخخخخخخKhansariha (8)
و اما دوست عزیز کلاغ هایی که سنگ دان و چینه دان دارند و سیاه یک دست هستند همگی چه نوک سیاه و چه نوک زرد حلال هستند ولی انسان خودش باید قضاوت کند من به شخصه دیدم که کلاغ های نوک قرمز و هم نوک زرد در ضایعات شهرداری و زباله پرسه میزدند.
یه ضرب المثل میگه مثه عقاب خوش بگذرونی و خوب بخوری ولی سه سال عمر کنی ارزشش بیشتر از اینه که مثه کلاغ سیصد سال عمر کنی و اشغال بخوریKhansariha (8)

خیلی حلاله مزاح بود .
تا حدودی با شما موافقم . ولی من خودم دیدم که کبوتر هم تو آشغال می چریده . در ضمن کلاغ ها نوک سیاه سنگدون ندارن . خودم کالبد شکافی کردمش !!!!!!!!

د
دیدم دوستان بر سر حلال یا حرام بودن گوشت تشی اختلاف نظر دارن .
1- حیواناتی که پنجه دارند حرامن
2- حیواناتی که از لاشه ی جانوران دیگر تغذیه می کنند حرامن
3- حیواناتی که زمین را سوراخ می کنند و در زیر آن لانه گزینی می کنند حرامن
4-حیواناتی که جنس ماده ی آن در دوران سیکل جنسی خونریزی دارن حرامن

با توجه به اینکه تشی 2 شرط از 4 تا را داراست قطعا حرامه . هم پنجه داره و هم در زیر زمین لانه گزینی می کنه .
سلام.
دوستان خروس کولی حلاله؟ سنگدان داره؟
مرسیKhansariha (8)
بله هم حلاله هم سنگدان داره ولی گوشت خوشمزه ای ندارهKhansariha (8)و حفاظت شده هم هستKhansariha (8)نزنی بهترهKhansariha (8)

یا علیKhansariha (256)
ممنون.همین یدونه رو هم که زدم پشیمون شدم.کلا از شکار گونه های کمیاب خودداری میکنم.
مرسیKhansariha (8)
دوستان گوشت درنا حلاله یا حرام بی زحمت با ذکر منبع بگید
حلاله چون سنگدان داره.
با سلام . دوستان درنا با اقسام حواصيل تفاوت داره اينو گفتم كه اشتباه نشه چون تشخيصش مشكله . من كه تا حالا درنا شكار نكردم كه از حلال و حرومي اون اطلاع داشته با شم اما اگر هم ببينم نخواهم زد چون تا جايي كه ميدونم تمامي درنا ها حفاظت شده هستند چون تعدادشون كمه و جريمه سنگيني هم داره .
(2012-01-02 12:29 AM)said نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام . دوستان درنا با اقسام حواصيل تفاوت داره اينو گفتم كه اشتباه نشه چون تشخيصش مشكله . من كه تا حالا درنا شكار نكردم كه از حلال و حرومي اون اطلاع داشته با شم اما اگر هم ببينم نخواهم زد چون تا جايي كه ميدونم تمامي درنا ها حفاظت شده هستند چون تعدادشون كمه و جريمه سنگيني هم داره .

با تشکر از شما

منم نگفتم درنا زدم فقط در مورد حلال بودن یا حرامش پرسیدم بازم تشکرKhansariha (8)
(2012-01-02 12:08 AM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حلاله چون سنگدان داره.

دوست عزیز با تشکر از جوابتون باید بگم هر پرنده ای که سنگدان داشت حلال نیست Khansariha (8)
لینک مرجع