انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: احكام شرعي شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
برای صدمین بار (البته شما تازه اومدین D:) کلاغ حرامه ، حلا می خواد هفت رنگ باشه بازم حرامه!Khansariha (8)

یا کریم هم حلاله ولی میگن گناه داره ........
با سلام در مورد حلال یا حرام بودن دارکوب دوستان مطلع اظهار نظر بفرمایند.
(2012-02-17 09:44 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام در مورد حلال یا حرام بودن دارکوب دوستان مطلع اظهار نظر بفرمایند.

سلامKhansariha (8)
دوست عزيز تا جايي كه من ميدونم حرامه.
يا علي
Khansariha (256)
دوستان آیا این پرنده حلاله؟ اصلا اسمش چیه؟ Khansariha (290)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم بلبل خرماس و حلال هم هست Khansariha (172)
(2012-02-21 05:03 PM)DianaMagnom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آیا این پرنده حلاله؟ اصلا اسمش چیه؟ Khansariha (290)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم بلبل خرماس و حلال هم هست Khansariha (172)

با سلام
دوست عزیز اولاً عکسی که گذاشتی خیلی کوچیکه معلوم نیست
ثانیاً شما اول میزنی بعد میپرسی حلاله یا حرام Khansariha (367)
ثالثا اسمشو نمیدونم چیه ولی حلال گوشته و اینارو نزن چون گوشت کمی داره و فایده ای نداره بزنی
رابعا وقتی رو عکس کلیک کنی بزرگشو نشون میده Khansariha (290)

خامسا خیلی دور بود و من فکر کردم ساره و زدمش و واقعا هم خوب بود اما وقتی پرشو کندم دیدم اندازه گنجیشکه Khansariha (226)

ممنون از دوستان خوبم، پس حلاله، آخ جون Khansariha (48) Khansariha (256)Khansariha (214)
دوستان این بلبل خرماست.حلاله. تو اهواز ریخته.ولی نزنینشون .صدای قشنگی دارن.اگه جوجشون گیرتون بیاد اهلی میشن دیگه فرار نمی کنن خیلی با مزه ان
من یه اهلیشون چل تومن خریدم تا موقعی که بیدار شم بالا سرم کشیک می داد.اسمش ندا بود
سلام.من از دفتر آیت الله مکارم شیرازی سوالی پرسیدم که خودتون بخونید و اعلام عمومی بکنید:
==========================
سوال:
میخاستم بدون گاهی بعضی حیوانات مثل کلاغ اونقدر زیاد میشند که دردسر ساز میشند و محیط زیست اعلام میکنه که باید کنترل جمعیت بشه و شکار بشه.توی کل جهان الان اعلام خطر شده چون هم گونه های پرندگان حلال گوشت رو از بین میبره و هم آفت مزارع شده.میخاستم بدونم اگه فقط تا حد کنترل و به نیت کنترل جمعیت و تا حد معقول شکار بشه مشکلی داره؟
جواب:
بسم الله الرحمن الرحيم

:: با اهداء سلام و تحيت؛

جواب : اگر واقعا حیوانات موذی هستند اشکالی ندارد.
(نامه شماره 90-12-03-061 )
==========================
(2012-02-17 02:53 AM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای صدمین بار (البته شما تازه اومدین D:) کلاغ حرامه ، حلا می خواد هفت رنگ باشه بازم حرامه!Khansariha (8)

بابا از یه طرف میگین اگه سنگدون داشته باشه حلاله اگه چینه دون داشته باشه حلاله اگه انگشت پشت پا داشته باشه حلاله حتی یکی از این سه تا رو داشته باشه حلاله
این بدبخت هر سه تای اینارو داره چی جوری بازم حرامه
(2012-02-26 07:07 PM)asadjavan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-17 02:53 AM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا از یه طرف میگین اگه سنگدون داشته باشه حلاله اگه چینه دون داشته باشه حلاله اگه انگشت پشت پا داشته باشه حلاله حتی یکی از این سه تا رو داشته باشه حلاله
این بدبخت هر سه تای اینارو داره چی جوری بازم حرامه

البته من فقط کلاغ سیاه نوک و پاقرمز رو کالبد شکافی کردم و این چیزا رو توش دیدم
لینک مرجع