انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: احكام شرعي شكار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-12-12 11:56 AM)foad-bonellis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-10 08:01 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی حلاله خیلی باحال بود مگه یه کم حلالم داریم خخخخخخخKhansariha (8)
و اما دوست عزیز کلاغ هایی که سنگ دان و چینه دان دارند و سیاه یک دست هستند همگی چه نوک سیاه و چه نوک زرد حلال هستند ولی انسان خودش باید قضاوت کند من به شخصه دیدم که کلاغ های نوک قرمز و هم نوک زرد در ضایعات شهرداری و زباله پرسه میزدند.
یه ضرب المثل میگه مثه عقاب خوش بگذرونی و خوب بخوری ولی سه سال عمر کنی ارزشش بیشتر از اینه که مثه کلاغ سیصد سال عمر کنی و اشغال بخوریKhansariha (8)

خیلی حلاله مزاح بود .
تا حدودی با شما موافقم . ولی من خودم دیدم که کبوتر هم تو آشغال می چریده . در ضمن کلاغ ها نوک سیاه سنگدون ندارن . خودم کالبد شکافی کردمش !!!!!!!!

د
دیدم دوستان بر سر حلال یا حرام بودن گوشت تشی اختلاف نظر دارن .
1- حیواناتی که پنجه دارند حرامن
2- حیواناتی که از لاشه ی جانوران دیگر تغذیه می کنند حرامن
3- حیواناتی که زمین را سوراخ می کنند و در زیر آن لانه گزینی می کنند حرامن
4-حیواناتی که جنس ماده ی آن در دوران سیکل جنسی خونریزی دارن حرامن

با توجه به اینکه تشی 2 شرط از 4 تا را داراست قطعا حرامه . هم پنجه داره و هم در زیر زمین لانه گزینی می کنه .

ازکجا باید تشخیص بدیم که جنس ماده ی آن در دوران سیکل جنسی خونریزی داره یا نه؟؟؟
3 گزینه اولو میشه فهمید ولی گزینه آخریرو من یکی که نمیتونم تشخیص بدم...
شما هم از بین پیامبرا جرجیس رو انتخاب کردیKhansariha (8)همون سه تا رو ببینی کفایت میکنه!

ولی اصولا پستانداران همگی خونریزی دارند ،ولی برخلاف انسان خون انها به جای دفع جذب بدنشان میشودKhansariha (8)
Khansariha (8)
اقا خواستم تشکر کنم از این تاپیکی که ایجاد کردید از معدود تاپیکهای بدرد بخور سایت هستش.Khansariha (8)
(2012-01-02 07:37 PM)benjamin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا خواستم تشکر کنم از این تاپیکی که ایجاد کردید از معدود تاپیکهای بدرد بخور سایت هستش.Khansariha (8)

شما هم میتونید به بهتر شدن سایت کمک کنید که نفر بعدی از کلمه "معدود" استفاده نکنه!!!
(2012-01-02 07:37 PM)benjamin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی تمام سایت های تخصصی شکار را بگردی،هیچ وقت به جامعی این سایت پیدا نمیکنی!هم بادیش ردیفه،هم ساچمه ایش و هم گلوله ایشKhansariha (8)

تو بگرد تا پیدا کنی!Khansariha (214)
اقا خواستم تشکر کنم از این تاپیکی که ایجاد کردید از معدود تاپیکهای بدرد بخور سایت هستش
دوست عزیز:یعنی میفرمایید هر چه که دوستان در تایپبکهای دیگه گفته اند .فرمایش کرده اند. یا به عرض رسانده اند (با عرض معذرت از مدیریت محترم) زرشک بوده؟
دوستان بهتره گفته دوستمون رو فراموش کنیم......
دوستان چنان چه با تفنگ به یه پرنده شلیک کنی و تا برسی اونو بیاری مرده باشه این چه حکمی داره حرام میشه یا حلاله
(2012-01-02 10:46 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چنان چه با تفنگ به یه پرنده شلیک کنی و تا برسی اونو بیاری مرده باشه این چه حکمی داره حرام میشه یا حلاله

حلالKhansariha (8)
لینک مرجع