انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2020-03-04 05:35 PM)Pact نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه میخواستم بدونم آیا سیستم ماشه تفنگ های نوریکا بسیار پیچیده است یا نه برای یک فرد معمولی؟برای تعویض فنر؟
نه چیز خاصی نداره ضمن اینکه نقشه این تفنگها همیشه در دسترسه.
سلام به همهمیخواستم بدونم آیا کسی تجربه استفاده از دوربین های ۴.۲۰ چینی رو داره؟و اگر جواب بله هست آبا مناسب سلاح های چینی است؟و در آخر آیا میتوان این دوربین ها را تنظیم کرد؟Khansariha (214)
(2020-03-08 03:23 PM)Pact نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همهمیخواستم بدونم آیا کسی تجربه استفاده از دوربین های ۴.۲۰ چینی رو داره؟و اگر جواب بله هست آبا مناسب سلاح های چینی است؟و در آخر آیا میتوان این دوربین ها را تنظیم کرد؟Khansariha (214)

سلام دوست عزیز
این تاپیک برای تعمیر سلاح هست، لطفا سوال خود را در لینک مقابل ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) مطرح کنید تا دوستانی که به اون تاپیک مراجعه میکنند به سوالتان پاسخ دهند.

با تشکر [تصویر: khansariha%20(8).gif]
ممنون از راهنمایی تون!Khansariha (8)
سلام خدمت اساتید گرامی
یه بادی خیلی قدیمی رسیده دستم فکر کنم گوهر باشه
ولی چیزی روش حکاکی نشده فقط روی کنار لوله یه شماره
سریال حک شده.
من یه بادی گوهر دارم که مجارستانیه ولی فرق میکنه باهاش
قطعات ماشه نداره کسی هست سر در بیاره یا نمونه داشته باشه ازش.
۰۹۰۳۱۸۷۸۳۷۲
اینشماره من هست تو واتزاپ کسی خواست عکس بدم براش یه پیغام بده
ممنونم از همه عزیزان خصوصا مدیر محترمKhansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان
کسی میتونه کمک نه????????Khansariha (48)
(2020-03-26 12:37 AM)عشق نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید گرامی
یه بادی خیلی قدیمی رسیده دستم فکر کنم گوهر باشه
ولی چیزی روش حکاکی نشده فقط روی کنار لوله یه شماره
سریال حک شده.
من یه بادی گوهر دارم که مجارستانیه ولی فرق میکنه باهاش
قطعات ماشه نداره کسی هست سر در بیاره یا نمونه داشته باشه ازش.
۰۹۰۳۱۸۷۸۳۷۲
اینشماره من هست تو واتزاپ کسی خواست عکس بدم براش یه پیغام بده
ممنونم از همه عزیزان خصوصا مدیر محترمKhansariha (256)

سلام دوست عزیز به نظر من به یک تعمیر کار مجرب مراجعه کنی.Khansariha (115)Khansariha (115)Khansariha (115)
سلام
دوستان کسی تجربه تنظیم دو لول نخجیر رو داشته؟! یعنی دو تا لول رو بده تعمیر کنم یه نقطه بزنه؟!
خواهش میکنم فقط کسی که تجربه کرده
تجربش رو بگه
(2020-03-26 11:22 PM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی تجربه تنظیم دو لول نخجیر رو داشته؟! یعنی دو تا لول رو بده تعمیر کنم یه نقطه بزنه؟!
خواهش میکنم فقط کسی که تجربه کرده
تجربش رو بگه

سلام دوست عزیز
بهتره شما با اقای جویباری تو ساری مشورت کنی بهتون نزدیک هم هست
از تعمیر کار های به نام سمت شماست
متشکرم دوست عزیز
از ایشون شماره ای هم دارید؟
لینک مرجع