انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام .اسلحه گامو وایسپر ایکس استپ دوربین همونی که واسه ریل دوربینه با شلیک اسلحه هی پیچ استپ بریده میشه ودوربین داخل ریل حرکت میکنه چیکار کنم ممنونKhansariha (8)

[تصویر: 20140209092058.jpg]
فكر مي كنم از پيچ بي كيفيت داريد استفاده مي كنيد
پيچ با كيفيت بالا بخريد فلز يا فنري باشه (آلمينيوم نباشه) فكر نكنم ديگه ببره Khansariha (8)
سلام.میشه اون قسمت از پیچ که بریده رو درآورد و دوباره مثل اولش بستش و درست بشه ولی بهترین راه اینه که یه پایه دوربین یه تیکه بگیری و بعد استپ دوربین رو دربیاری پایه ی تیکه تو کفش یه پیچ آلن کوچیک داره اون رو بچرخون تا چند میلیمتر بیاد بیرون بعد پایه رو طوری قرار بده که پیچ آلن بره تو جای پیچی که مال استپ دوربین بوده دوباره ی مقدار پیچ آلن رو بچرخون تا چند میلیمتری بره پایین تر بعد میتونی پایه رو ببندی و دوربین رو سوار کنی و ترازش کنیKhansariha (8)
سلام به همگی دوستان
من یه اسلحه دیانا 35دارم که وقتی مسلح میشه ضامن به طرف عقب نمیاد و باید دستی اونو به عقب بکشم؟بنظرتون ایراد از کجاهاست؟
البته هنوز بازش نکردم
ممنون
(2014-04-30 12:11 PM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان
من یه اسلحه دیانا 35دارم که وقتی مسلح میشه ضامن به طرف عقب نمیاد و باید دستی اونو به عقب بکشم؟بنظرتون ایراد از کجاهاست؟
البته هنوز بازش نکردم
ممنون

دوست عزیز مدل ماشه را عنوان کنید
زودتر به نتیجه میرسد
ارادتKhansariha (8)
(2014-04-30 12:56 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-30 12:11 PM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان
البته هنوز بازش نکردم
ممنون

دوست عزیز مدل ماشه را عنوان کنید
زودتر به نتیجه میرسد
ارادتKhansariha (8)
با سلام
اطلاعی از نوع ماشه ندارم.البته خریداری شده در سال 83.شاید تولیدات اون زمان نوع ماشه رو به فهمید
(2014-05-01 08:19 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
اطلاعی از نوع ماشه ندارم.البته خریداری شده در سال 83.شاید تولیدات اون زمان نوع ماشه رو به فهمید

سلام. اینو برای اطلاع خودم میپرسم. مگه روی بدنه فلزی بعد از ریل دوربین , جایی که نوع سلاح ذکر شده نوع ماشه مشخص نمیشه؟ مثلا T01 , T05 , T06 یا فقط تو بعضی سریهای دیانا اینطوریه؟
ممنون
سلام دوستان Khansariha (48)
اگه سوالاتم زیاد ربطی به موضوع تاپیک نداره لطفا تاپیک مربوطه رو معرفی کنید تا اونجا مطرح کنم.
دوستان و اساتید عزیز لطفا بگن که واسه ساختن
1-واشر پیستون
2-واشر سه گل
3-لول فنر
4-واشر سر لوله کمرشکنها
کدوم یکی از مواد زیر بهتر از بقیه جواب میده و کدوم جواب نمیده؟
پکینگ ، پلی آمید ، وایتون ، تفلون ، پلی یورتان ، یا هر چیز دیگه ای که دوستان خودشون میدونن.
Khansariha (8)
(2014-05-01 01:39 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (48)
اگه سوالاتم زیاد ربطی به موضوع تاپیک نداره لطفا تاپیک مربوطه رو معرفی کنید تا اونجا مطرح کنم.
دوستان و اساتید عزیز لطفا بگن که واسه ساختن
1-واشر پیستون
2-واشر سه گل
3-لول فنر
4-واشر سر لوله کمرشکنها
کدوم یکی از مواد زیر بهتر از بقیه جواب میده و کدوم جواب نمیده؟
پکینگ ، پلی آمید ، وایتون ، تفلون ، پلی یورتان ، یا هر چیز دیگه ای که دوستان خودشون میدونن.
Khansariha (8)

دوست عزیز
1. برای واشر پیستون پکینگ آلمانی بهترین هست
2.برای واشر واشر سه گل بهترین تفلون کم کربن آلمانی هست که یجورایی نایابه. پس میمونه تفلون مس دار یا برنز دار و اگر نبود تفلون سفید خالص جنس مرغوب
3.لول فنر هم از تفلون سفید و خشک
4.واشر سر لوله کمر شکن ها هم از جنس اصلیش استفاده کن از همه بهتره. خیلی هم له شد درش بیار زیرش اندازه خیلی کم با جنسی مثل تفلون آب بندی یا کاغذ پر کن و دوباره جا بزن. فقط زیاد بیرون نیاد که موقع بستن لبش و نبره.
برای سه گل و لول فنر پلی آمید بهتره ولی خوب گرونتر هم در میاد.Khansariha (8)
لینک مرجع