انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-24 06:34 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس دوست من
از نظر قانون مشکلی نداره
تمدید مجوز میشه
مشکل اصلی همون مشکل قانونیش هست.
دوستانی که متن قانون را داشته باشن،میتوانند حتی نوع مجازات را هم براتون توضیح بدن.
تازه با این کار اسلحه پخش میزنه،معمولا جمع زن تر کردن اسلحه مشکله نه پخش زن کردن
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ولی فکر کنم خیلی خوش دست بشهKhansariha (98)Khansariha (98)
مخصوصا اگه قنداق رو هم به همون نسبت کوتاه بشه
فیلم وسترن زیاد میبینمKhansariha (303)Khansariha (58)
(2015-12-24 06:10 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود خدمت دوستان عزیز
یه سوال ذهن من رو به خودش جلب کرده
امیدوارم به جواب برسم
امکان این هست که یه سلاح شکاری لولش رو برید و به عبارتی تیون کرد
مثلا اگه طول لوله رو حدود 50سانت در نظر بگیریم بشه 20سانت
اگه همچین حالتی امکان داشته باشه پترن این سلاح چه حالتی پیدا میکنه
از نظر برد چطور

سلام دوست عزیز ..سوال خوبی به ذهنت رسیده ..لول سلاح رو اون طوری که میگی برش بزنی هنگام شلیک ساچمه از جلوی پات میپاشه زمین تا برسه به هدف البته اگر به هدف برسه .Khansariha (48)
(2015-12-24 06:34 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس دوست من
از نظر قانون مشکلی نداره
تمدید مجوز میشه

سلام بله درست میگین جواز تمدید میشه بدون هیچ مشکلی .اما هنگام فروش یا انتقال سلاح دیگه به نفع دولت ضبط میشه ولو اینکه دوست داشته باشن شخص رو به علت دستکاری نا متعارف به دادگاه معرفی کننKhansariha (256)
اخه تو یه فیلم وسترن هم دیده بودم که یه شات گان با لوله خیلی کوتاه
به حدی بود که طرف مثل هفت تیر بسته بود به پاش
امکان داره که مثلا با چوک بشه یخورده کوتاه بودن لوله رو جبران کرد
یا مثلا با فشنگ دستساز یا همچین چیزای
(2015-12-25 08:33 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخ ببخشید دادا اون دولولی که لوله کوتاه دارند و دست افراد قوی هیکل تو دوران وسترن بود، گیج شماره چهاره نه ۱۲ Khansariha (8)
(2015-12-25 08:53 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-25 08:33 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخ ببخشید دادا اون دولولی که لوله کوتاه دارند و دست افراد قوی هیکل تو دوران وسترن بود، گیج شماره چهاره نه ۱۲ Khansariha (8)

یعنی کالیبر کوچکتری دارن یا بزرگتر
یعنی کوچکتره.
ضمن اینکه این شاتگانهایی که شما تو فیلم می بینید کوتاه می شن برای درگیری نزدیک و صرفا به قصد تخریب زیاد و ناکار کردن طرف مقابل استفاده می شه چون به دقت زیادی نیاز نداره.فکر کنم اگه با تفنگ خودتون این کار رو بکنید علاوه بر بلااستفاده شدنش مشکل قانونی هم داره.اصولا سری که درد نمی کنه چرا باید دستمال بست!!!Khansariha (226)
با سلام با عرض معذرت
دوست عزیز گیج 4 بزرگتره
قانون گیج اینه ساچمه های به اندازه قطر لول انتخاب میکنن هر تعدادی که از ساچمه ها شد یه پوند اون میشه گیج اون تفنگ مثلا گیج 12 دوازده تا گلوله میشه یه پوند وگیج 4 چهارتا گلوله میشه یه پوند
(2015-12-28 08:31 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام با عرض معذرت
دوست عزیز گیج 4 بزرگتره
قانون گیج اینه ساچمه های به اندازه قطر لول انتخاب میکنن هر تعدادی که از ساچمه ها شد یه پوند اون میشه گیج اون تفنگ مثلا گیج 12 دوازده تا گلوله میشه یه پوند وگیج 4 چهارتا گلوله میشه یه پوند

با سلام خدمت شماKhansariha (8)
از راهنمایی به جاتون ممنونم.راستش من درباره نسبت عددی گیج ها اطلاع درستی نداشتم و تذکر شما باعث شد به اشباهم پی ببرم.همیشه چیزهای جدید برای یادگیری هستKhansariha (48)
(2015-12-30 10:47 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-28 08:31 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام با عرض معذرت
دوست عزیز گیج 4 بزرگتره

با سلام خدمت شماKhansariha (8)
از راهنمایی به جاتون ممنونم.راستش من درباره نسبت عددی گیج ها اطلاع درستی نداشتم و تذکر شما باعث شد به اشباهم پی ببرم.همیشه چیزهای جدید برای یادگیری هستKhansariha (48)

با سلام دوست عزیزKhansariha (8)
خواهش میکنم دوست عزیز در محضر شما درس پس میدم Khansariha (8)
لینک مرجع