انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشيد.
از اونجايي كه اورينگ ها از نظر جنس و مقاومت تفاوت دارن:
بهترين اورينگي كه براي تفنگ ميشه استفاده كرد از چه جنسي هستش كه كمتر نياز به تعويضش باشه.
براي تلمبه چه چيزي هستش؟
(2017-04-01 10:49 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشيد.
بهترين اورينگي كه براي تفنگ ميشه استفاده كرد از چه جنسي هستش كه كمتر نياز به تعويضش باشه.
براي تلمبه چه چيزي هستش؟
اورینگها بازار سه دسته هستن
وایتون اصل
وایتون ترکیبی
NBRیا همون جنس لاستیک معمولی
سیلیکون که به کار ما نمیاد
اکثر اورینگهای بازار دارای سختی یا شور ۷۵ نهایتا هستن و بهترین اورینگی که در دسترس هست اورینگ وایتون شور ۷۵ هست البته شرکتهایی هستن که اورینگ وایتون اصل و خالص رو با شور ۹۰ تولید میکنن ولی به تعداد زیاد
و حداقل ۲میلیون تومن باید سفارش بدی.
اوررنگ وایتون ازلحاظ مقاومت و ضدسایش بودن وضعیتش از NBRخیلی بهتره و مقاومتش دربرابر مواد شیمیایی و اسید هم بیشتره.
(2017-04-01 10:49 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشيد.
براي تلمبه چه چيزي هستش؟

سلام
یک مدل معروف وایتون هست که تمام وایتون های خارجی درجه سختی 75 دارند.
وایتون ایرانی هم داریم که متریالی از چین و ... هستند که درجه سختی 60 تا 65 دارند . منظورم از درجه سختی هم شور اورینگ است.
نوع وایتون به فشار و روغنها مقاومند ولی در اثر حرارت و اسید خیلی زود از بین میروند. اورینگهای مقاوم به اسید فکر میکنم به نام ksrr هستند که یک سایز کوچک انها بالای 90 هزارتومان قیمت دارند.
اورینگهای ان بی ار فقط در مقابل فشار مقاومند. انواع خارجی انها بیشترین کاربرد را در پی سی پی ها دارند وگرنه بهتره وایتون استفاده کنید چون اقلا تلرانس سایزی بهتری دارند.
برای تلنبه بهترین اورینگ سیلیکون است. اورینگ سیلیکون مقاومت بالایی در برابر حرارت دارند و عمر بیشتری نسبت به دیگر اورینگها دارد.
ارادت
درود ،، هفته پیش سوپاپ یک طرفه سیلندر کرال بریکر شکست امروز سوپاپ رسید به دستم ولی کاملا نشتی داره از همون قسمت! سوپاپ قبلی رو که میزارم کاملا اب بندی میکنه ولی این جدیده همه هوا خیلی سریع خارج میشه از نظر ظاهری تفاوت هایی دارن! چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟؟Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوزن رو سوپاپ رو بچرخونین باز میشه بعد پلی امید هارو با هم تعویض کنین مشکلتون حل میشه.
البته همون پلی امید جدید هم میشه ابندی کرد به راحتی.
باسلام،دیانا۵۶وقتی مسلح میکنم وبدنه تفنگ داخل ریل بطرف جلو میره نسبت به قنداق لقی پیدا میکنه،البته لقی زیاد دوستان این موضوع طبیعی یا نه،متشکرم
(2017-04-06 09:18 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام،دیانا۵۶وقتی مسلح میکنم وبدنه تفنگ داخل ریل بطرف جلو میره نسبت به قنداق لقی پیدا میکنه،البته لقی زیاد دوستان این موضوع طبیعی یا نه،متشکرم

سلام
دوتا پیچ زیر قنداق را کمی سفتر کنید. البته اگر خیلی سفت بشن سیستم انتی ریکویل از کار خواهد افتاد.
(2017-04-08 01:35 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-06 09:18 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دوتا پیچ زیر قنداق را کمی سفتر کنید. البته اگر خیلی سفت بشن سیستم انتی ریکویل از کار خواهد افتاد.

سلام سفت کردن پیچ ها تاثیر نداشت،ازهر طرف یک واشر اهنی رو کم کردم هم تفنگ تو جاش فیکس شد هم دقتش برگشت،از راهنمایی های خوب شما کمال تشکر رادارم،موفق باشید
سلام دوستان.Khansariha (8)
امروز بالاخره شادو 1000 رو خواستم که تعمیرش کنم.همچی خوب پیش رفت اما وقتی که اماده شد خواستم تفنگ رو مسلح کنم تا مسلح میکردم تفنگ خودشو ازاد میکرد.
یه لحضه زبونه گیر میکرد سریع ازاد میشد.
هرچی باز و بسته کردم درست نشد.فنر قبلی رو گذاشتم درست نشد.اعصابمو خورد کرد.زبونه ای که به پیستون گیر میکنه رو نگاه کردم سالم بود.
بنظرتون مشکل از کجاس.
اقایون یه دوربین لیپرز قدیمی دارم. که حدود 10000 تا تیر رو تفنگ بوده.
امروز بازش کردم. تراز رو گذلشتم رو دوربین. در حالت تراز داخل دوربین رو که نگاه میکنم انگار + دوربین به جهت عقربه های ساعت چرخیده.
خیلی کم البته.
این مشکل حل میشه!! ؟
لینک مرجع