انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
داداش این قطعه از چه جنسی هستش اگه بشه با همین جنس بسازم.یعنی با شیلنگ تراز میشه اینو ساخت؟
جنسش از واشر فلکه اب.از هر چیزی مشابه که کار بده میشه استفاده کرد.حالا فهمیدی کجا قرار میگره....
ممنون آره فکرکنم خخخخخ میرم امتحان میکنم ببینم چی میشهKhansariha (8)
سلام دوستان من یه گامو دلتا دارم می خوام تیونش کنم واشرشو عوض کنم فنرشو عوض کنم قنداقشو عوض کنمKhansariha (125)Khansariha (290)اخه شکست منم میخوام یه دوربین ارزونم بگیرم بندازم روش می خوام بدونم چه قدر خرج داره کل اینا؟؟؟چه فنری براش بگیرم؟؟؟راستی این واشر سر پیستون کجاس میدونم سر پیستون ولی اصن نیس نمیبینمش؟؟؟؟مرسیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بعدش من یه دونه رنجر 125 اسنایپر ورتکس گرفتم میخوام بدونم بهترین ساچمه واسش چیه وواشرش کجاس من میتونم عوضش کنم من تو تیراندازی از 6 سالگی با این گامو دلتا پس تیراندازیم از 10 9 هست ولی تعمیرات تازه کاری بیش نیستم...؟!کمک کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)مرسیKhansariha (8)
ببخشید سوالام زیاد شد شما چه طوری فنرو جا میندازید من حتی فنر گامو دلتامم نمیتونم جا بندازم...؟!Khansariha (29)Khansariha (29)Khansariha (29)Khansariha (29)
باسلام به همه دوستان گل راستش یک سوال داشتم میخواستم بدونم از چه روغنی برای روغن کاری پمپ اسلحه استفاده کنم که تحمل دمای بالایی رو داشته باشه ودیذلینگ نشه
اگه اسم خواصی داره با یاعکسی دارید ممنونم میشم راهنماییم کنیدKhansariha (8)
سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید
والا ar6 یکی از دوستان یه مشکلی براش پیش اومده وقتی تفنگ رو سر پایین میگیری و مسلح میکنی خشاب درست عمل میکنه ولی وقتی سر بالا میگیری خشاب نمیچرخه و اون زبانه عقب میمونه و جلو نمیاد که خشاب رو بچرخونه میخواستم ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون Khansariha (8)
بازش کردم و فنر هم نداشت که بگم فنرش در رفته.
(2014-06-30 10:52 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا ar6 یکی از دوستان یه مشکلی براش پیش اومده وقتی تفنگ رو سر پایین میگیری و مسلح میکنی خشاب درست عمل میکنه ولی وقتی سر بالا میگیری خشاب نمیچرخه و اون زبانه عقب میمونه و جلو نمیاد که خشاب رو بچرخونه میخواستم ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون Khansariha (8)

با سلام
احتمالا دلیلش اینه که رابط ایندکس شکسته یا از جاش درآمده برای چک کردن ببنید دبل اکشن آن کار میکند یا نه؟ بهرصورت باید قطعه L شکل چک شود
معمولا استفاده از دبل اکشن توصیه نمیشود چون این مشکلات را بوجود میاورد . Khansariha (214)
(2014-06-30 12:24 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-30 10:52 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
احتمالا دلیلش اینه که رابط ایندکس شکسته یا از جاش درآمده برای چک کردن ببنید دبل اکشن آن کار میکند یا نه؟ بهرصورت باید قطعه L شکل چک شود
معمولا استفاده از دبل اکشن توصیه نمیشود چون این مشکلات را بوجود میاورد . Khansariha (214)
ممنونم
ولی رابط کاملا سر جاش هست و نشکسته ولی احساس میکنم قسمت پشتش یه مقداری سابیده شده و احتمالا از همون هستش
به هیچ عنوان هم دبل اکشن استفاده نشده
با سلام
من یک bt65 مدل RB قنداق کامپوزیت دارم که چند وقت قبل در حال استفاده ازش بودم در وسط های کار وقتی گلنگدن رو کشیدم تا وسط آمد و گیر کرد و دیگه عقب تر نمی رفت و اسلحه هم مسلح نمی شد به دلیل اینکه ساچمه داخل لوله بود ابتدا مخزن را باز کردم و سپس شروع باز کردن قطعات دیگر کردم و علت را پیدا کردم مشکل یک قطعه برنجی تقریبا 2 سانتی بود که از جای خود در آمده بود و داخل مسیر حرکت گلنگدن قرار گرفته بود اون قطعه رو در سر جای خود قرار دادم و اسلحه رو بستم مدتی مشکلی نداشت تا اینکه دوباره همان مشکل پیش آمد اسلحه را مجددا باز کردم و دیدم باز قطعه برنجی از جای خود در آمده بود که این دفعه کلا قطعه را برداشتم و اسلحه را بستم و مشکلی فعلا پیش نیامد و اسلحه راحت شلیک می کند هر چه هم اون قطعه که یک بوش 2 سانتی است رو بررسی می کنم هیچ کار خاصی انجام نمی دهد.

حال سوال اصلیم اینجاست آیا با برداشتن آن بوش 2 سانتی مشکلی برای اسلحه پیش نمی آید ؟
با سلام خدمت همه

دوستان من یه شادو 1000 دارم با کالیبر 5/5 سلاح دچار مشکل شده و وقتی لوله رو میشکنم اسلح مسلح نمیشه. لوله تا انتها میاد و مسلح نمیشه. اسلحه رو بازش کردم متعلقات سیلندر و پیستون و ... سالم بود. دوباره بستمش ولی درست نشد. ماشه و کپ پلاستیکی هستش. حدود 1500 تیر باهاش انداختم. فکر نمیکردم به این زودی خراب بشه. البته سیستم ماشه رو جرات نکردم باز کنم گفتم شاید جمع کردنش سخت باشه. دوستان لطفا راهنمایی کنید
لینک مرجع