انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در جواب دوست بزرگوار که برای تمیز کردن لول تفنگ دچار مشکل شدید چند بار داخل لول رو اسپری کنید و با یک سیم برنجی آلمانی(سیم برنجی کارپید کاری ) سمبه بزنید سر سیم برنجی رو کاملا گرد کنید اکثر یراق فروشان دارند البته این روشی هسست که اقلب استفاده می شه
(2014-09-16 10:29 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.امروز با یک مشکل مواجه شدم که واقعا اعصابم بهم ریخت.برای تمیز کردن لوله تفنگم چند تا پنبه رو گلوله کردم و تو لول کذاشتم و شلیک کردم اما متاسفانه پنبه وسط لوله گیر کرد و هر کاری انجام میدم نمی تونم از تو لوله درش بیارم جند بار دیگه هم شلیک کردم ولی به فنر و پیستون فشار اومد خیلی سفت شده چیکار باید بکنم؟ دیگه دارم واقعا ناامید میشم
دوست عزیز
برای سلامت لوله بهتره با شیلنگ کمپرسور باد از سمت مخالف با فشار هوا در بیارید در صورتی که مقدور نشد بعد طبق راهنمایی دوستان میتونید از سنبه فلزی نرم و امثال اون استفاده کنید
سلام
من ىه bt65rb.نازنین وقتى مىخوام گلندتت رو بکشم عقب سلاح مسلح نمىشه ىعنى صراى تىک نمىده. و گلنگ,ن. گىر نمىکنهجىکاکنم
شرمنده با کوشى تاىپ کردم
خواهظن کمک کنىد
سلام
دوستان تفنگ من مدل HADSAN BT65 RB دارم و وقیتی گلنگدن رو میکشم عقب تا اخر نمیاد و سلاح مسلح نمیشه
نمیدونم ایراد از کجاست لطف کنید کمکم کنید
(2014-09-19 07:01 PM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان تفنگ من مدل HADSAN BT65 RB دارم و وقیتی گلنگدن رو میکشم عقب تا اخر نمیاد و سلاح مسلح نمیشه
نمیدونم ایراد از کجاست لطف کنید کمکم کنید

سلام...یکبار در حالی که گلنگدن رو تا انتها کشیدید عقب نگهداشته و ماشه رو بچکونید ببینید درست میشه یا نه.
[/quote]

سلام...یکبار در حالی که گلنگدن رو تا انتها کشیدید عقب نگهداشته و ماشه رو بچکونید ببینید درست میشه یا نه.
[/quote]
داداش انجام دادم نشد

نقل قول :سلام...یکبار در حالی که گلنگدن رو تا انتها کشیدید عقب نگهداشته و ماشه رو بچکونید ببینید درست میشه یا نه.
داداش انجام دادم نشد
ماشتون عمل میکنه؟؟؟ضامن ماشه قفل نکرده؟؟؟
[quote]
(2014-09-19 09:24 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشتون عمل میکنه؟؟؟ضامن ماشه قفل نکرده؟؟؟
داداش ماشه و ضامن مشکلی ندارن
گلنگدن هست که وقتی تا انتها میکشم عقب مثل قبل عمل نمیکنه و اسلحه به هیچ عنوان مسلح نمیشه و حتی گلنگدن نمیچرخه و ثابت نمیمونه و میاد جلو
وقتی که پیچ تنظیم ماشه که حساسیتو تنظیم میکنه (نه اون یکی که میزان حرکت ماشه به عقب رو تنظیم میکنه )تا انتها سفت باشه یعنی ماشه نهایت حساسیت و نرمی باشه و گلن میکشید این مشکل پیش میاد و مسلح نمیمونه و گلن برمیگرده اگر کمی پیچ شل بشه و ماشه به سمت سفت شدن بره ابن مشکل برطرف میشه
البته این یکی از مشکلاتی هست که ممکنه باشه و اگر این نبود باید بقیه قطعات چک بشه
لینک مرجع