انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ببخشید روی لوله شرود چطور میشه تست مکش هوا رو انجام داد؟چون هوا از سوراخ قسمت زیر لوله وارد میشه.Khansariha (8)
(2014-09-23 02:40 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید روی لوله شرود چطور میشه تست مکش هوا رو انجام داد؟چون هوا از سوراخ قسمت زیر لوله وارد میشه.Khansariha (8)

عمومآ برای تفنگ دارای شرود بهتره برای تست دقیق شرود جدا بشه که در اکثر مدلها با بازکردن نازل ابتدایی و جدا کدن بست نگهدارنده شرود سپس خارج کردن بافلهاو شرود به لوله اصلی دسترسی پیدا کنید
برای راهنمایی بهتر میتونید از دوستانی که همون مدل تفنگتون رو دارن جویا بشید
با سلام خدمت دوستان
وقتی میخوام سایلنسر اسلحم رو باز کنم لول اسلحه به اندازه یک ربع ساعت که فرض کنین حرکت میکنه و بعد میشه سایلنسر رو باز کرد یعنی لوله جای خودش به حرکت در میاد باری باز کردن سایلنسر
مشکل از کجاست
اسلحه hadsan bt65 rb
(2014-09-28 12:47 AM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
وقتی میخوام سایلنسر اسلحم رو باز کنم لول اسلحه به اندازه یک ربع ساعت که فرض کنین حرکت میکنه و بعد میشه سایلنسر رو باز کرد یعنی لوله جای خودش به حرکت در میاد باری باز کردن سایلنسر
مشکل از کجاست
اسلحه hadsan bt65 rb
سلام
یک سوال داشتم(هر چند قبلش علت را میگم)
به احتمال بسیار بالایی 2 تا پیچ نگه دارنده لوله شل شده و یا باز شده.اونا را سفت بکنید و بعدش میبینید که اصلا لوله نمیچرخه.Khansariha (256)
و اما سوال:ایا در موقع بستن هم یک ربع دایره چرخیده میشه؟که احتمالا موقع سفت کردن میچرخه.Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-09-28 12:58 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-28 12:47 AM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
مشکل از کجاست
اسلحه hadsan bt65 rb
سلام
یک سوال داشتم(هر چند قبلش علت را میگم)
به احتمال بسیار بالایی 2 تا پیچ نگه دارنده لوله شل شده و یا باز شده.اونا را سفت بکنید و بعدش میبینید که اصلا لوله نمیچرخه.Khansariha (256)
و اما سوال:ایا در موقع بستن هم یک ربع دایره چرخیده میشه؟که احتمالا موقع سفت کردن میچرخه.Khansariha (399)
بله موقع بستن همین عمل بر عکس میشه
فقط یه راهنماییم کنید که این دو پیچ کجا هستند
ممنون از راهنماییتون
(2014-09-28 01:01 AM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنماییتون
خوب پس خدا را شکر زیاد مشکل خاص و پیچیده ای نیست.
برای بی تی را نمیدانم ولی باید به احتمال بالای 90% مشابه ای تی 44 باشه(چون طرح اولیه انگل ستانی بوده و ترکا فقط یکم تغییرات دادن)
برای ای تی 44 های قدیمی دقیقا در جلو و بالای کپ هست و فکر کنم زیر سایت نشانه روی باید سوراخ هاش معلوم باشه(بالای همون جایی که نگه دانده خشاب قرار میگیره)ولی در سری جدید در سمت چپ کپ(دقیقا همون جایی که مشخصات سلاح+شماره سریال نوشته شده)قرار داره.Khansariha (256)
و فکر کنم یک الن 2 هم میخوره و راحت میتوانید سفتش بکنید،مگر این که پیچ ها خراب شده باشهKhansariha (226)
(2014-09-28 01:16 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-28 01:01 AM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنماییتون
خوب پس خدا را شکر زیاد مشکل خاص و پیچیده ای نیست.
برای بی تی را نمیدانم ولی باید به احتمال بالای 90% مشابه ای تی 44 باشه(چون طرح اولیه انگل ستانی بوده و ترکا فقط یکم تغییرات دادن)
برای ای تی 44 های قدیمی دقیقا در جلو و بالای کپ هست و فکر کنم زیر سایت نشانه روی باید سوراخ هاش معلوم باشه(بالای همون جایی که نگه دانده خشاب قرار میگیره)ولی در سری جدید در سمت چپ کپ(دقیقا همون جایی که مشخصات سلاح+شماره سریال نوشته شده)قرار داره.Khansariha (256)
و فکر کنم یک الن 2 هم میخوره و راحت میتوانید سفتش بکنید،مگر این که پیچ ها خراب شده باشهKhansariha (226)
حق با شما بود پیچها شل شده بود و با سفت شدن آنها مشکلم برطرف شد
ممنون که بهم کمک کردین
سلام دوستان.این واشر سه گل رو باید همینطور جا زد یا از چسبی چیزی واسه استحکامش استفاده کرد؟
(2014-10-05 12:46 AM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.این واشر سه گل رو باید همینطور جا زد یا از چسبی چیزی واسه استحکامش استفاده کرد؟
دوست عزیز
در مورد نصبش تو تاپیک 52/54 مفصلآ توضیح داده شده ... و وقتی کهنه رو در آوردید با دقت واشر نو رو بزارید روی دهانه سیلندر و کمی هم بداخل فشار بدید تا برنگرده و چپه نشه بعد با بازگشت اهرم کوکینگ سرجاش به آرامی با فشارسیلندر به محل ساچمه گزاری خودش فیت میشه
هیچگونه چسبی هم نیاز نداره
دوستان من نمیتونم چینی ۶۲ رو ببندمKhansariha (367)
کمکم کنید مرحله به مرحله ببندمش اگه مصور باشه که دیگه عالی میشه
با تشکرKhansariha (8)
لینک مرجع