انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مدل تفنگ دیانا 35
عکس از قطعه شکسته[تصویر: 20140828_141304.jpg]
شما میتونید به تراشکاریها مراجعه کنید و از جنس تفلن واستون درست کنن قطعه اهنیش باعث صدای بدی هنگام شلیک میشه. که همین پلاستیکیش خیلی بهتره.
اساتید ببخشید اگر بی ادبی شد ما راهنمایی کردیمKhansariha (8)

یا علی
ممنون
(2014-08-26 07:24 PM)mohammadhoseini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید محترم
یه دونه بی3 دارم.
این تفنگ قبلا که دست پسرخالم بود قدرت خوبی داشت و از فاصله حدود 10 متر راحت دو طرف بطری نوشابه را سوراخ میکرد.بعد مدتی تفنگ برای تعمیر رفت تعمیرگاه و از اون به بعد ضعیف شد،طوری که از فاصله 5متر نمیتونست بطری رو سوراخ کنه حدود یه سال پیش اسلحه رسید به دستم و حدود دوهفته پیش رفتم براش فنر و هادی فنر و.. خریدم وعوض کردم.حدود15 تا شات باهاش داشتم که توو فاصله5متر راحت دو طرف بطری رو سوراخ میکرد و ساچمه به دیوار میخورد و تقریبا له میشد.واقعا در همون حدی که انتظار داشتم.بعد تفنگ رو حدود یه هفته گذاشتم کنار وبعد که آوردم و دوباره شلیک کردم توی همون فاصله حتی یه طرف بطری نوشابه رو سوراخ نکرد.چکارش کنم؟؟؟
در ضمن توی اون یه هفته که فنر داخل سیلندر بود،طولش از26سانت به 24رسیده

کسی نیست جواب منه تازه کار رو بده؟؟؟اساتید کمک
با سلام من تو جازدن لوله دیانه 35 مشکل دارم اون قطعه لوله ای شکل هارکاری می کنم جا نمیره لوله رو هرکاری می کنم سرجای اصیلش قرار نمیگیره آیا جازدن لوله روش خواسی داره لطفا راهنمایی کنید
اینم عکس
[تصویر: 20140829_175330.jpg]
[تصویر: 20140829_175336.jpg]
(2014-08-29 05:00 PM)ahmadiyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من تو جازدن لوله دیانه 35 مشکل دارم اون قطعه لوله ای شکل هارکاری می کنم جا نمیره لوله رو هرکاری می کنم سرجای اصیلش قرار نمیگیره آیا جازدن لوله روش خواسی داره لطفا راهنمایی کنید
اینم عکس

سلامKhansariha (8)
دوست عزیز لوله را از حالت بسته خارج کنید
مثل موقعی که یکم لول پایین میاد برای ساچمه
گزاری بدون مسلح کردن اونوقت جا میره
ارادتKhansariha (8)
سلام فنر اسلحه زمان مسلح کردن صدا مییده مال چی میتونه باشهKhansariha (8)
(2014-08-30 01:03 PM)ahmadiyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فنر اسلحه زمان مسلح کردن صدا مییده مال چی میتونه باشهKhansariha (8)

باید سلاح را باز کنید ببینید شکسته یه نه
اگه نه با یکم گریس زدن به خود فنر حل میشه
ارادتKhansariha (8)
ممنون از راهنماییتون فرقی نمیکنه چجور گریسی باشه
Khansariha (256)
(2014-08-30 01:13 PM)ahmadiyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنماییتون فرقی نمیکنه چجور گریسی باشه
Khansariha (256)

سعی کنید از یه گریس نسور مرغوب استفاده کنید
و در زدن گریس زیاده روی نکنید در حد اینکه یکم چرب
بشه کافیه
ارادتKhansariha (8)
لینک مرجع