انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من اخه یه بار فقط پیچ قنداق شل و سفت کردم درست شده حالا فردا قراره ببرم به فروشنده نشون بدم ببینم چی میگه اگه بگه باید تعمیر شه میام خونه خودم با کمک شما و دوستان دیگر درستش میکنم و لی اگه عوض کنه دیگه هیچی اره دیگه بازم ممنون از پاسختون Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)
باسلام
يه ماشه t06 دارم كه ضامنش قفل نميكنه.
باز و بستش كردم و طبق نقشه جمع كردم ولي فايده نداشت.
با دست هم قفل نميشه و به نظر ميرسه كه قطعه قفل كننده تا آخر به عقب كشيده نميشه.
اساتيد راهنمايي كنن./ ممنون
سلام دوستان.
تفنگ شادو 1000 من موقعی که میخوام مسلح کنم اون قطعه اهنی که لوله تفگ رو به پمپ تفنگ متصل هست به بدنه کشیده میشه.
چیکار کنم که درس شه؟
با تشکر.
سلام دوستان خسته نباشید
به تازگی یه تفنگ دیانا 52 خریدم بعد از حدود 100 تا شلیک تفنگ باد نمیشه یعنی وقتی گلنگدونو میکشم مثل حالتی که انگار تا اخر نمیکشی اونطوری میشه و ازاد نمیشه وقتی ضاممنشو میدی پایین با شدت برمیگرده ببخشید اگه خوب نتونستم منظورمو برسونم اخه اماتورمKhansariha (226)
البته بدون باز کردن تفنگ نمیشه نظر قطعی داد ولی به احتمال زیاد هادی فنر شکسته و نمیزاره پیستون عقب بیاد.Khansariha (8)
هادی فنر چیه من زیاد سر در نمیارم هیچ تعمیرگاهیم تو شهرمون نیست یعنی به نظرتون خودم بازش کنم قطعه خاصی واسه تعمیر میخواد قبلنم اینطوری میشد ولی از هر 5 بار یه دفش ولی الن کلن دیگه باد نمیشه با تشکر
بله خودت بازش کن تا بازش نکنی نمیشه نظر قطعی داد بله در صورت خرابی قطعات باید تعویض بشن.تفنگ رو نو خریدی؟
بله تفنگو نو گرفتم من قنداقو باز کردم ولی دیگه بقیشو ترسیدم باز کنم عکسی هست که بتونه کمکم کنه تو باز کردن تفنگ
چطوری باید بازش کنم یعنی فنرو در بیارم بعد مشکل نمیشه جا زدنش دلم خوشه جنس المانی گرفتم هنوز یه هفته هم نگذشته از خریدش
من تو ارشیوم اموزش تصویری باز کردن 52 رو ندارم زیاد هم سخت نیست با یک جستجو تو سایت های خارجی میتونی پیدا کنی.Khansariha (8)
میتونی بهم یه توضیح کلی راجب باز کردن بهم بدی که بعد از قنداق باید کدوم قسمتو باز کنم
لینک مرجع