انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام. اکه امکانش هست یه عزیزی واسه من نحوه باز کردن قسمت کپ و گلن کرال بریکر رو توضیح بده. میخوام قسمت چکش و دور و اطرافش رو تمیز کنم. فک کنم زیادی کثیف شده.
اگه باعکس باشه ک چه بهتر Khansariha (8)
سلام دوستان.Khansariha (8)
تفنگ شادو 1000 قدیمی دارم.
اون پیچ ته سیلندرش که پیچ قنداق داخلش بسته میشه رو میبندم دیگه تفنگ مسلح نمیشه.البته اون پیچش هم هرز شده.اگه بسته نشه مسلح میشه.
بنظرتون اگه پیچ نو بخرم درست میشه یا مشکل دیگه ای داره؟
سلام
من دولول آکار شاهین دارم مشکلم اینه که وقتی روی آب شلیک میکنم حدودا یه متر پایین میزنه اما الگوی پخش خوبی داره ولی دوستم که چپ دسته دقیق میزنه
در ضمن سه نفر دیگه که راست دست بودن هم شلیک کردن و باز هم روی آب پایین میزنه.
قنداق سلاح رو تست کردم قنداقو گذاشتم روی چاک دست دقیقا بند اول انشگت سبابم روی ماشه هست
با شلیک دوستم که چپ دسته تو فاصله 35 متری فشنگ تراپ پترن گرفتم که عکسشو میزارم
دیگه فشنگ نداشتم از شلیک خودم پترن بگیرم
لول بالا چک 2
[تصویر: 1.jpg]
لول پایین چک3
[تصویر: 2.jpg]

این هم نا گفته نماند که تسمه یا رو مرز روی لوله تفنگ انگار یخورده کجه و محل اتصالش به لوله انگار جای جوش داره و احتمالا باز کردست
مشکل از چیه؟؟چاره چیه؟؟چکار کنم؟؟؟؟
خواهشا راهنمایی کنید
سلام دوستان مگنوم ایکس تی 1000چجور سلاحی هست؟
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) نیازمند نقشه ماشه دیانا 24 -T02- با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: t2.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیانا 24 با ماشه های مختلفی تولید شده..که البته دو مدلی که من دیدم t01 بودن
سلام خدمت اساتید
بنده یه تفنگ شادو ۱۰۰۰ دارم که حدودا ۵۰۰شلیک باهاش کردم.مشکلی که الان دارم اینه که روی سیلندر نزدیک جایی که لوله به سیلندر وصل میشه یه سوراخ درست شده البته سوراخ بزرگ نیست در حد نوک سوزن هست . اونجایی که این سوراخ هست حالت پرنگ داره انگار به هم و سر شده باشه و یه تیکه نیست که
.حالا ممنون میشم اگه دوستان علت بوجود اومدن این مشکل چه و رانی برای درست کردنش هست.
(2017-12-22 08:26 PM)SHEKAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید
بنده یه تفنگ شادو ۱۰۰۰ دارم که حدودا ۵۰۰شلیک باهاش کردم.مشکلی که الان دارم اینه که روی سیلندر نزدیک جایی که لوله به سیلندر وصل میشه یه سوراخ درست شده البته سوراخ بزرگ نیست در حد نوک سوزن هست . اونجایی که این سوراخ هست حالت پرنگ داره انگار به هم و سر شده باشه و یه تیکه نیست که
.حالا ممنون میشم اگه دوستان علت بوجود اومدن این مشکل چه و رانی برای درست کردنش هست.
سلام اگر عکس میفرستادید بهتر بود،موقع شلیک دستتون رو بگیرید روی سوراخ اگر هوا خارج نشه مشکلی نیست.
تشکر از پاسختونaxa
سوراخ در حد خیلی کمی هست و اینجور متوجه شدم که اون نقطه چرب شده.حالا اگر هوا بده میشه کاریش کرد؟
سلام خدمت شما
فکر میکنم با شلیک‌های بیشتر بازتر بشه من تا حالا همچین چیزی توی تفنگ بادی ندیدم. با تشکر
سلام خدمت دوستان.
اینم عکسش هست اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.[تصویر: IMG-20171223-204537.jpg]
اون نقطه سفید که روی سیلندر هست جاییه که خدمتتون گفتم واگر توجه کرده باشین رنگ جایی که اون نقطه هست با بدنه تفاوت داره وکمی تیره تر هست و
تشکر متفاوته.امتحان کردم ولی چیزی که معلوم بشه هوا میده مشخص نیست
لینک مرجع