انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-06-18 11:45 AM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین الان که نه و در واقع از اول اینجوری بود،اصلا انگار پیستون بدون هیچ واشری تو سیلندر حرکت میکنه،الان هم که قدرتش خیلی خیلی کم شده،قبلا ساچمه تو 10 متری کاملا له میشد اما الان فقط کلاهکش اونم نه کاملا
همونطور که آقا محراب هم فرمودن و طبق فرمایشات دیگر دوستان ظاهرا واشر های آماده چنگی به دل نمیزنه
نمیدونم کجای انجمن در این مورد صحبت از ساخت واشر چرمی شده بود که خیلی هم خوب جواب میده
با این اوصاف بفرمایید چطوری میشه ساخت یا واشر چه تفنگی کاملا مناسب B3-1 هست؟البته اگه راهی واسه ساختنش باشه که بهتر
درود فراوان بر شماKhansariha (8)

دوستان در مورد واشر راهنمایی نمیفرمایید؟
این مشکل همچنان باقیست
در مورد کم شدن قدرت تفنگ تقریبا مطمئنم که مشکل از فنر نیست ،چون تازه فنر نخجیر آمل روش انداختم و فنر هم سالم هست
فقط هوا اصلا خوب کمپرس نمیشه
(2014-06-20 04:29 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-18 11:45 AM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین الان که نه و در واقع از اول اینجوری بود،اصلا انگار پیستون بدون هیچ واشری تو سیلندر حرکت میکنه،الان هم که قدرتش خیلی خیلی کم شده،قبلا ساچمه تو 10 متری کاملا له میشد اما الان فقط کلاهکش اونم نه کاملا
همونطور که آقا محراب هم فرمودن و طبق فرمایشات دیگر دوستان ظاهرا واشر های آماده چنگی به دل نمیزنه
نمیدونم کجای انجمن در این مورد صحبت از ساخت واشر چرمی شده بود که خیلی هم خوب جواب میده
با این اوصاف بفرمایید چطوری میشه ساخت یا واشر چه تفنگی کاملا مناسب B3-1 هست؟البته اگه راهی واسه ساختنش باشه که بهتر
درود فراوان بر شماKhansariha (8)

دوستان در مورد واشر راهنمایی نمیفرمایید؟
این مشکل همچنان باقیست
در مورد کم شدن قدرت تفنگ تقریبا مطمئنم که مشکل از فنر نیست ،چون تازه فنر نخجیر آمل روش انداختم و فنر هم سالم هست
فقط هوا اصلا خوب کمپرس نمیشه
عزیز اگر واشر خوب گیرت نمیاد واشر قبلیت رو ببر بده به یه تراشکار تا با تفلون یکی برات بسازه.
به نظر من تفلون نرم یا پلاستیک برای این کار مناسب باشه.
دوستان من فنر دیانا 27 اصلی پیدا نکردم . فنر شادو 1000 گرفتم که اصلیم نیست نمیدونم بدرد میخوره یا نه در هرصورت نیست دیگه همچی تقلبه
یک واشر فلزی هست این واشر کجای فنر قرار میگیره ؟ ! داخل لول فنر ته فنر یا سر دیگه ی فنر ؟ ممنون
با سلام
تفنگ من قدرتش خوبه مشکله خاصی هم نداره اما وقتی انگشتم رو جلوی سوراخه سیاندر میذارم هیچ بادی کمپرس نمیشه اما وقتی با تفنگه دیگه ام که تازه واشر پیستونشو عوض کردم همین کارو میکنم قشنگ مکش داره
خاستم بدونم واشر پیستونه تفنگه اولی مشکل داره و باید عوض شه ؟
عملکرد کلی سلاح خوبه اما اگه با عوض کردن واشر بهتر میشه که برم سراغشو دست بکار بشم؟
با تشکر
با سلامKhansariha (8)
دوستان من یه شادو 1000 دارمد که چند وقته دچار مشکل شدهKhansariha (367)
اون قسمت آهنی که یه سرش به گپ سلاح متصله و سر دیگش به سیلندر موقع شارژ کردن به قسمت بیرونی سیلندر تماس پیدا میکنه و با صدای مثل خرت خرت خرت سلاح شارز میشه این تماس پیدا کردن با سیلندر باعث سایش حدود 1 میلیمتری قسمت بیرونی سیلندر شده حالا از دوستان خواهش دارم کمک کنند تا مشکلم حل بشه.پیشاپیش ممنونKhansariha (8)
دوست عزیز شما باید قنداق رو جدا کنی و قسمتی رو که میگی .اسمش اهرم شارژ است .یه باز بینی بکنی ببینی که مهار Uشکلی باید روش باشه که مانع برخورد اهرم با سیلندر میکنه.اگه نداشت میتونی با شیلنگ تراز واسش بسازی
با سلامKhansariha (8)
اتفاقا یکی از دوستان هم همین رو فرمودند ولی متاسفانه کامل توضیح ندادند که چگونه این کاررو انجام بدم ممنون میشم اگه شما قبول زحمت بفرمائید و نحوه قرار گیری شیلنگ تراز رو با یه عکس کامل نشون بدید.ممنونKhansariha (8)
(2014-06-23 07:04 PM)hozdal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامKhansariha (8)
اتفاقا یکی از دوستان هم همین رو فرمودند ولی متاسفانه کامل توضیح ندادند که چگونه این کاررو انجام بدم ممنون میشم اگه شما قبول زحمت بفرمائید و نحوه قرار گیری شیلنگ تراز رو با یه عکس کامل نشون بدید.ممنونKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده .تفنگ در دسترس نبود مجبوری نقاشی کشیدم.نقاشیمم که ضایع است.انشاال.. به دردت بخوره.حالااون قطعه رو میتونی با هرچیزی بسازی مونده به سلیقت.اون قطعه که تو عکس می بینید میشینه رو بازو.
سلامKhansariha (8)
داش میلاد دستت درد نکنه ممنون.متاسفانه من گیرائیم ضعیفه خخخخخخ و رو این نقاشی درست متوجه نشدم.منظورتون اینه که حدود 1 تا2سانتیمتر از یه شیلنگ تراز آماده کنم و حدود 5 میلیمتر ار اون رو بصورت طولی ازش دربیارم؟آیا منظورتون همین بود؟یا اینکه فقط یه برش تو طول بدم که روی اهرم سوار بشه؟اگه تا اینجاش رو درست گفتم باید ای تیکه شیلنگ رو دقیقا کجای اهرم قرار بدم؟ممنونKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزبز شما میتونی قطعه رو از هر چیزی بسازی مثل عکس باید باشه و روی بازو بشینه.کار این قطعه فقط ایجاد فاصله بین اهرم شارژ وبدنه /سیلندر/ است
لینک مرجع