انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز،وقت بخیر
تفنگ بادی من شکستهKhansariha (226)
[تصویر: m122_img_20151220_120021.jpg]
چطوری درستش کنم؟اصلا میشه؟
جایی هست که این قطعه رو بشه پیدا کرد؟!
مشخصات تفنگ هم: GAMO delta cal 5.5 هست
ممنون بابت راهنمایی هاتونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
مگه دلتا اینجاشم پلاستیکی هست؟؟یا اینکه فلزه که اینجوری شکسته؟
اگه پلاستیک باشه تعمیرش که چون قطعه تحت فشار شدیده تقریبا به روش های معمول و با چسب و این چیزا خیلی کار مشکلیه(اگه نگیم غیر ممکن).اگر فلز باشه شاید بشه با جوش های تخصصی به دست یه جوشکار ماهر تعمیرش کرد.
البته قطعات گامو در نمایندگی ها و فروشگاه هاش هست ولی بازم نه هر قطعه ای.تا نرین فردوسی نمی شه گفت.Khansariha (226)
شماره کد اون قطعه BK208 هست ممکنه تو بازار پیدا بشه.Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) من چند مورد دیگر راهم دیدم که از اینجا شکستند Khansariha (367)خوشبختانه قطعه یدکیش موجود است وبراحتی تعویض میگرددKhansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

ممنون بابت راهنمایی خوبتون
متأسفانه این قطعه پلاستیکیه!!البته بسیار محکمه
ولی تفنگ رو امانت داده بودم که دوستم با موتور تصادف کرده و از دستش افتادهKhansariha (367)
یدکش راحت گیر میاد؟؟چون من ساکن قزوینم و همه جای فردوسی رو بلد نیستم
این قطعه اسم عامیانه ای نداره؟؟؟یا باید تفنگو ببرم فردوسی؟!
بازم ممنونم که وقت میذارینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-12-20 04:39 PM)mohandeshasan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی تفنگ رو امانت داده بودم که دوستم با موتور تصادف کرده و از دستش افتادهKhansariha (367)
ظاهرا که دوستان فرمودن قطعه موجود هست.راستش اسمش رو توی کاتالوگ cylinder head
نوشته که می شه سر سیلندر.شما برو فروشگاه درنا معمولا قطعات گامو رو داره.Khansariha (8)
(2015-12-20 04:39 PM)mohandeshasan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)اگر خودتان قصد تعمیر دارید تفنگ را باز کرده وقطعه شکسته را همراه ببریدKhansariha (8) مشهد بهش میگن دوشاخ پمپ ونوع ایرانیش 10الی15 هزار تومان است که اصلا بدرد بخور نیست Khansariha (290) یا حداقل من جنس خوب ایرانی ندیدم Khansariha (290) حتما از نوع گامو فابریک که ارم حکی دارد استفاده کنید Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
با سلام دوستان

من مگنوم 350 (دیانا) دارم یه بار که خواستم مسلح کنم وقتی که لوله در حالت شکسته بود دستم رفت رو ماشه و تکان شدیدی خورد . البته لوله رو ول نکرده بودم بعد از اون هر کاری کردم هدف گیریش درست نبود و متاسفانه لوله کمی خم شده بود به نظر شما تعمییر میشه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
لوله سلاح رو می شه تابگیری کرد ولی کار هر کسی نیست وی تراشکار ماهر یا تعمیر کار ماهری لازم داره . از تراشکارها کمک بگیرید یک سر رو به دستگاه وسر بعدی به نوک مرغک که وارد نوک سلاح می شه می گزارند و با الماسه گیره الماسه حرکت می کنه هر کجا تاب داشته باشه علامت خورده می شه رو ی علامت ی مقدار فشار می دن تا برگرده سر جاش قبلش باید کاملا لول سنتر باشه .اکثر لوله ها تاب دارند ولی نه انقدر ملمو س
با سلام

خواستم لوله مگنوم 350 رو برای تابگیری باز کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید
(2015-12-22 01:26 PM)shademan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

خواستم لوله مگنوم 350 رو برای تابگیری باز کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید
منظورتون اینه که لوله رو از کپ جدا کنید؟فکر نکنم بتونین به راحتی این کار رو انجام بدین.برای تابگیری هم نیازی به جدا کردن کامل لوله نیست با وجود کپ هم این کار قابل انجامه.
لینک مرجع