انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی برای تعمیر سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جناب شقاقی عزیز از پا سخگویی شما نصبت به مشکل سلاح بنده و دوست عزیز دیگر کافی به زدن کلید تشکر بسنده نمی کنم و از شما به خاطر راهنمایی بسیار سپاسگذارم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزیز جناب گرشاسب ممنون از پاسختون، تفنگ وایرخ 100 هستش کارابین . مشکل از تنظیم رگولاتور بود نهایتا فرستادم تهران فروشگاه آقای آقالو تنظیم کردن الانم گروپ تو هفتاد متر ازش گرفتم فرصت بشه میزارم تو تاپیک نظر دوستان رو بدونم .
سلام بر دوستان
مخزن ای تی ۴۴ از دو طرف نشتی داره.
از کجا واشر گیر بیارم و چطور باید تعویض بشه؟

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
سلام به اساتيد محترم خشاب رين استورم من وقتي دارم ساچمه ميزارم رد ميكنه و دوباره به حالت اوليه بر ميگرده يه قطعه پلاستيكي داره كه كمي خرده شده و باعث رد كردن ميشه ميگن بايد عوض بشه و فلزي انداخته بشه. لطفا" راهنمايي كنيد كه چه كار بكنم. ممنون
(2016-09-03 01:38 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
مخزن ای تی ۴۴ از دو طرف نشتی داره.
از کجا واشر گیر بیارم و چطور باید تعویض بشه؟

سلام
اون طرفی که مانومتر بسته شده از سه جا میتونه نشتی بده یکی ورودی پورت هوا و یکی زیر مانومتر و یکی خود رزوه انتهای مخزن.
طرف والو هم از دو جا نشتی میده یکی از سوزن والو که وقتی مخزن رو میبندید باد از لوله بیرون میاد که نشون دهنده نشتی در سوزن والو هستش. دیگری رزوه خود والو هستش که میتونه دچار نشتی بشه.
شما ابتدا از محل دقیق نشتی مطلع بشید بعد مخزن را کاملا خالی کنید و شروع به باز کردن مخزن کنید. اورینگهارو میتونید از نمایندگی هاتسان یا از کوچه ناظمالاطبا در خیابان سعدی تهران تهیه کنید.
درصورت بروز هر مشکلی دوستان رو در جریان بگذارید تا مشکل سریعتر منتفی شود.
ارادت
(2016-10-15 03:10 PM)omidajloo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به اساتيد محترم خشاب رين استورم من وقتي دارم ساچمه ميزارم رد ميكنه و دوباره به حالت اوليه بر ميگرده يه قطعه پلاستيكي داره كه كمي خرده شده و باعث رد كردن ميشه ميگن بايد عوض بشه و فلزي انداخته بشه. لطفا" راهنمايي كنيد كه چه كار بكنم. ممنون

سلام
میتونید قطعه پلاستیکی را باز کنید و توسط یک تراشکار بدید با برنج براتون بتراشند. درضمن کسی که بهتون این پیشنهاد رو داده حتما یه تراشکار هم میشناسه یا میتونه بگه پیش کی برید از خود ایشون هم کمک بگیرید.
ممنون از توضیحاتتان
قسمت سر مخزن رو باز کردم و و اورینگ کوچک رو عوض کردم و دیگه نشتی نمی
قسمت ته مخزن رو هم باز کردم و اورینگ سفیدی که داره اون هم عوض کردم ولی باز نشتی داره . چند بار هم باز و بستش کردم و جاش انداختم ولی باز نشتی میده

از قسمت رزوه ولو نشتی نداره
فقط از محل اون 6 تا سوراخ نشتی داره

(2016-10-17 10:35 AM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از توضیحاتتان
قسمت سر مخزن رو باز کردم و و اورینگ کوچک رو عوض کردم و دیگه نشتی نمی
قسمت ته مخزن رو هم باز کردم و اورینگ سفیدی که داره اون هم عوض کردم ولی باز نشتی داره . چند بار هم باز و بستش کردم و جاش انداختم ولی باز نشتی میده

از قسمت رزوه ولو نشتی نداره
فقط از محل اون 6 تا سوراخ نشتی داره

ته مخزن اورینگ سفیدی نداره مشخص بگید کدوم اورینگ؟ شما باید اون قسمت پنجره ای رو باز کنید بعد فنر و درپوش فشار را بیرون بیاورید و اورینگ دور درپوش هوا رو تعویض کنید. محل جاگذاری را هم کاملا تمیز کنید سپس مخزن را ببندید.
دقیقا همون که گفتید عوض کردم.

همون اورینگ سفید که یه نوار مشکی دورش داره

(2016-10-17 12:20 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا همون که گفتید عوض کردم.

همون اورینگ سفید که یه نوار مشکی دورش داره

خیر دوست عزیز فکر کنم منظور شما قطعه پلی امید سفید رنگ هست که دورش اورینگ میخوره! اون در والو هستش نه ته مخزن.
سر مخزن والو بسته میشه و در انتهای مخزن مانومتر.
با تعویض اورینگ حتما درست میشه مگر اینکه محل اورینگها رو زخمی کرده باشید که احتیاج به پولیش یا تعویض قطعه دارید.
بله قطعه پلی آمید عوض کردم
منظورتان از قسمت پنجره ای باز بشه کدام قسمته ؟
اگه اون شش سوراخ منظورتان که فکر نکنم باز بشه چون یه تیکه هست

لینک مرجع