انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چرا میخوای بفروشی دوست عزیز؟
(2019-01-06 09:33 AM)simorghm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ببخشید سوالی داشتم چون خیلی به تفنگ وارد نیستم و در تخصصم نیست
بنده حدود 8 سال هست یک وایرخ 80 کالیبر 4.5 دارم و بسیار به ندرت ازش استفاده کردم و الان میخواستم بفروشمش ولی تردید دارم. فقط میخواستم راهنماییم کنید در مورد قدمت و اصالت این مدل که روی لول شماره اش نوشته شده + DE . و همچنین عبارت POSTFACH که زیر WARNING نوشته شده. و اصلا در سلاحهای جدید اینجور نیست. میشه در اینخصوص و تفاوتهای قدیم و جدید توضیح بدید چون اصلا در سایتها چیزی در موردشون ندیدم.

سلام دوست عزیز

در سری های جدید بجای کلمه POSTFACH (که معنی و مفهومشو نمیدونم چیه) از مخفف PF-20 استفاده شده .بنده خودم از هر دومدلشو داشتم و از نظر کیفیت سری های جدید و قدیم تفاوتی ندارند.هر دو از شرکت وایرخ deliverd میشن و همگی ساخت آلمان
Khansariha (8)
Postfach همون پست باکس هستش حمید جان.یادش به خیر یکی اینجا بود الان میومد کلاس زبان آلمانی میذاشت.Khansariha (48)
سلام
بهترین دوربینی که روی وایرخ 80 می توان نصب کرد چه دوربینی هست؟
(2019-08-11 10:26 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بهترین دوربینی که روی وایرخ 80 می توان نصب کرد چه دوربینی هست؟
سلام.وایرخ80جزو تفنگهای با لگد کم هست وکلا با دوربین خوب جواب میده و دوربین خراب کن نیست.کیفیت و قیمت دوربین دیگه به جیب شما بستگی داره ولی دوربینهای با زوم بیشتر از16و لنز شی بیشتر از40کلا به درد فنری نمیخوره چون دوربین هر چی وزن بیشتری داشته باشه شوک بیشتری جذب میکنه.من یه سنترپونت 4.16.40 گذاشتم رو وایرخ 80 و راضیم هستم از عملکردش
اینم از وایرخ 80 ها و دیگر وایرخ های من. برند وایرخ محصولات بسیار با کیفیتی تولید میکنه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ب همه‌ی دوستان انجمن.تو این ارسال میخوام یک ریویو‌ی نیمه تخصصی از وایرخ ۸۰ براتون ب اشتراک بزارم ک از تجربه کوتاهم با این اسلحه‌است.
حدود دو هفته پیش من یه قبضه وایرخ ۸۰ ب قیمت ۹۲۰۰۰۰۰ تومن از هانتشاپ خرید اینترنتی کردم ک در مدت ۶ روز بهم رسید.
با باز کردن جعبه‌ی زیبای این تفنگ چشمانم ب رخ زیبای این شاهکار آلمانی افتاد.
کیفیت و اصالت از سر و روی این تفنگ میریزه و کاربر رو جذب زیبایش میکنه.
چند برگه رو آماده تیر اندازی رسم کردم و شروع ب تیر اندازی کردم،اولین چیزی ک تو زوق زد ستون مگسک بود ک با علاقه های من جور نبود و من با یکی از ستون های مگسک داخل جعبه تفنگ عوضش کردم.
با چند نوع ساچمه‌ای ک داشتم تو ۱۳ یاردی(هر یارد=۹۱ سانتی متر)آزمایشش کردم ک فقط بیژن قوطی فلزی و تا حدی پرو مگنوم خوب میزدند،به چیز خیلی عجیب این بود ک کراسمن پریمیر اصن خوب نمیزد!!
تارگت رو تا ۲۵یاردی عقب کشیدم و با ساچمه بیژن قوطی فلزی و ایندفعه اچ اند ان تارگت تروفی۱۴ گرین شروع ب تیر اندازی کردم،نتایج شبیه بودن و گروپ ها حدود ۳ سانت با تفنگ رام نشده مگسک بودن.
الان دسترسی ب تفنگ ندارم و در مسافرتم وگرنه مطمعنم ک تفنگ با رام شدن و گذاشتن دوربین قابل ب دادن گروپ های نیم اینچی در ۲۵ یاردی هست.
مثاله دیگر بالانس عالی تفنگ ایت ک با توجه ب وزن زیادش خیلی مهمه،کپ تفنگ نیز بسیار محکم بسته میشه و واشر سر لول بسیار خوب وظیفه‌اش را انجام میدهد و از هر گونه هدر رفت باد و عدم دقت جلوگیری میکند.
نتیجه گیری:دوستانی ک در خرید این تفنگ شک دارند شک را کنار بگذارند و این شاهکار آلمانی را بخرند.
در آخر اینکه امیدوارم ک انجمن دوباره فعالیتش زیاد شه و دوستان با تجربه دوباره نظر هایشان را ارائه دهند و تمامی اعضا قابل ب خرید این شاهکار های آلمانی از لحاظ مالی باشند در این بازار آشفته.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (8)
با سلام بهترین ساچمه برای وایرخ 80 کالیبر 4.5 چه ساچمه ای هست؟؟
سلام.
معمولا جواب قطعی نمیشه گفت چون پارامترهای زیادی دخیله، مخصوصا در مورد فنریها ، ولیکن jsb با وزن 8.4 و حتما 4.52 عملکرد خوبی داره..
سلام خیلی دنبال جی اس بی 8.44 برای وایرخ 80 کالیبر 4.5 گشتم ولی پیدا نکردم بین ساچمه گامو پرو مگنوم و ساچمه گامو مگنوم کدومش دقت بالاتری با وایرخ 80 کالیبر 4.5 میده کدومش دقیق تره ممنون میشم جوابمو بدید؟؟: khansariha (8):
لینک مرجع