انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه دوست عزیز لگد وایرخ نرم هست و نیازی نداره
آخه با توجه به قدرت نسبتا بالاش باید لگدی هم داشته باشه که تو دقت تاثیر گذار باشه
(2014-10-08 04:24 PM)nokinoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه با توجه به قدرت نسبتا بالاش باید لگدی هم داشته باشه که تو دقت تاثیر گذار باشه

نه دوست عزیز لگر کمی داره و تاثیر آنچنانی رو دقت نداره / برا اثبات این موضوع هم این که دقت سلاح وایرخ برا همه ثابت شده و معروف به سلاح دقیق هست
گروپشو در پنجاه متری میتوانید برام بزارید که دقت در فواصل بالا رو ببینم؟
(2014-10-08 04:30 PM)nokinoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپشو در پنجاه متری میتوانید برام بزارید که دقت در فواصل بالا رو ببینم؟

متاسفانه نه جاشو دارم و نه ساچمه ی خوب / بهتره بقیه ی دوستان که شرایطش رو دارن کمک کنن تا این دوستون هم از گروپ و دقت این سلاح لذت ببرن
تجربه کار کردن و استفاده از این اسلحه در مدت زمان اندکی رو داشتم اما فقط تا فواصل 30 متری توانستم گروپشو گیری و شکار داشته باشم
با توجه به قدرت که در حد ایرکینگ هست میخام ببینم تو فواصل بالا هم میتونه دقتی نزدیک به اون داشته باشه
به کمک دوستان احتیاج دارم
ممنونKhansariha (8)
کاربر عزیز ،
نقل قول :با توجه به قدرت که در حد ایرکینگ هست ...
قدرت وایرخ 80 با دیانا 54 ایرکینگ در یک حد هست !!! Khansariha (226) فکر می کنم مطالعه شما از سلاح های دیانا یا وایرخ پایین بوده ، دیانا 54 قدرتی برابر با 26 ژول انرژی تولید می کنه و وایرخ 80 حدود 18 ژول !
این سلاح در رده سلاح های با قدرت متوسط محسوب شده و البته دقت و قدرت خوبی در فواصل زیر 50 متر خواهد داشت. با بیشتر ساچمه ها سازگاری خوبی داره ولی خوب گروپ ساچمه ای مثل JSB Exact 8.44 gr با ساچمه گامو پرومگنوم در یک فاصله و شرایط یکسان برابر نخواهد بود.
واقعا وایریخ80 همش 18 ژول قدرت داره جایی خوانده بودم 25 ژول انرژی شه
بله دوست عزیز قدرت وایرخ۸۰ همونطور که آقا صادق فرمودند جزء سلاح های با قدرت متوسط هستش و ۱۸ ژول قدرت داره، و ۲۵ژولی که شما فرمودید مربوط به سری سلاح های مگنوم هستش مثل مگنوم۳۵۰_۵۴_۵۲و... البته در یکی دو مورد که فنر وایرخ ۸۰ هنوز نو بودش کرونو کردم و۲۰ ژول قدرت داشت، تا ببینیم استفاده شما و انتظارتون از وایرخ۸۰ چی باشه وگرنه این مقدار انرژی تا مسافت۵۰ متر هم برای گروپ و هم شکار مناسبه.
درسته منبعی که من اطلاعاتو ازش گرفتم ایراد داشته باشم ممنون از راهنماییKhansariha (8)
اینم سایت مورد نظر که این توش نوشته بود
[تصویر: 08_14141278646805061.jpg]
لینک مرجع