انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان . واشر لوله وایرخ ۸۰ تو تهران پیدا میشه ؟یا میشه از اورینگ به جاش استفاده کرد ؟Khansariha (8)
سلام دوستان پیچ لوله وایرخ که یکیش پیچه و سمت راستی مهره هست. اون مهره اشو میخولم کجا گیر میاد به نظرتون ؟Khansariha (8)
(2015-10-04 01:05 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان پیچ لوله وایرخ که یکیش پیچه و سمت راستی مهره هست. اون مهره اشو میخولم کجا گیر میاد به نظرتون ؟Khansariha (8)

کدوم شهر هستین؟میتونین از شهرهای دیگه تهیه کنین اگه تو محل زندگی خودتون نیست
من کرجم دوست عزیز Khansariha (8)
(2015-10-05 10:08 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کرجم دوست عزیز Khansariha (8)

تو تاپیک بکس عزیز کرج مطرح کنین کمکتون کنن
(2015-10-20 08:08 PM)simorgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در.ود

کدامیک از پی سی پی وایرخ مثل بابکت قدرتش قابل تنظیم است

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) این که فرمودیدچه ربطی به وایرخ 80 دارد؟؟؟؟Khansariha (367)؟؟؟Khansariha (290) باتشکر
سلام به کلیه دوستان.
میخوام یه تفنگ بخرم. همه میگن وایرخ
چند تا راهنمایی لطف کنیدددددد. ممنون میشم
۱ ... وزن برام مهمه. به نظرتون وزن زیاد چقد دردسر سازه؟
قدرت این تفنگ در عمل چطوره؟ منظورم اینه که در چه فاصله حداکثری‌و چی رو‌میشد زد؟
قیمت امروز ۹۴.۸.۱۳ ۱۶۰۰

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
به نظرم بهترین و خر کار ترین تفنگ کمر شکن ایرانه ....قدرتشم خیلی خوبه من تا 60 _ 70 متری راحت شیشه ایستک میشکونم که واسه شکار پرنده فک کنم کافیه ....البته من شکار نمیزنم ...دوستان شکارچی بهتر میدونند ...و حتما 4.5 خیلی خوبه واسه تارگت ...البته با 4.5 جای حساس بزنید حرف نداره
(2015-11-04 11:05 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به کلیه دوستان.
میخوام یه تفنگ بخرم. همه میگن وایرخ
چند تا راهنمایی لطف کنیدددددد. ممنون میشم
۱ ... وزن برام مهمه. به نظرتون وزن زیاد چقد دردسر سازه؟
قدرت این تفنگ در عمل چطوره؟ منظورم اینه که در چه فاصله حداکثری‌و چی رو‌میشد زد؟
قیمت امروز ۹۴.۸.۱۳ ۱۶۰۰

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) برای شکارپرنده وایرخ 80 حرف ندارد واگر مشکل بوجه ندارید وایرخ90 در مورد وزن هم برابر با دیانا 52 است از 54 نیم کیلو سبکتر است Khansariha (8)واز دیانامگنوم350فقط150گرم سنگینتر استKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
ولا بنده هر چیزی که دیگران زدن منم زدم و فاصله هم اگر خودتون مشکل هدف گیری نداشته باشین وایرخ کم نمیاره. تفنگ بسیار عالی و دقیق. وزنشم بعد چنتا شلیک براتون جا میفته.
لینک مرجع