انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من ی دوربین 3*9×40 گامو دارم و روی سالاری مثل وایرخ80 بستم بدم کار نمیکنه ,,ولی ی سوال هترین فاصله صفر
برای این دوربین روی وایرخ چند متریه و در ضمن ساچمه هم گامو مچ و دیابولو میزارم؛ ممنون
با توجه به قدرت تفنگ بین 20 تا 30 متر مناسبه ! Khansariha (8)
(2014-04-29 07:23 AM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
سهیل جان من خودم روی وایرخ 80 که داشتم هم لیپرز بسته بودم و هم سنتر و به مشکل خاصی نخوردم ، به هر حال دوست عزیز بازهم فرمایش سهیل جان رو رد نمی کنم و ایشان به هر حال تجربه شان از بنده بیشتر است ، قدر وایرخت رو بدون واقعا تفنگ نازنینی هست .
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزیز علت اینکه شما به مشکل برنخوردید این هست که
هر دو دوربینی که شما رو تفنگ بسته بودید انتی شوک هستند و رده قیمتهای متوسط بازار بهترین کیفیت رو برای فنری ها دارند و اگر پستهای چند سال قبل رو مطالعه کرده باشید میبینید که ما بارها اون زمان این دوربینها رو برای فنری های قویتوصیه کردیم و شاید به نوعی هم جا انداختیم این مطلب رو
منظور من دوربینهای تقلبی و ارزونی مثل این بوشنلهای قلابی یا تاسکو امثال اینها بود
سلام دوستان یک فیلم با فرمت mpeg4و 3gpeاز وایرخ 80بود خواستم اپلود کنم که گفت با این فرمت غیر مجاز است
(2014-05-06 09:15 PM)rezajegar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یک فیلم با فرمت mpeg4و 3gpeاز وایرخ 80بود خواستم اپلود کنم که گفت با این فرمت غیر مجاز است

دوست عزیز اگر فیلم رو از سایتی چیزی گرفتید میتونید لینک بزارید دوستان دانلود کنند
(2014-05-06 09:15 PM)rezajegar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز از سایت اپارات به راحتی استفاده کنید.بعد لینک بدیدKhansariha (8)
سلام این هم لینک ویدیوhttp://www.aparat.com/v/aAi2G
سلام.دوستان این هم یک فیلم دیگر از وایرخ 80 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من ....

دوست عزیز برای فروش با مدیر ارشد آقای SOHEIL-GUNSMITH هماهنگ کنید.
(2014-05-11 01:42 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من ...
دوست عزیز ، به انجمن خوش اومدین ! نیومده فروش !
با مدیر فروش سایت اقا سهیل با کاربری SOHEIL-GUNSMITH تماس بگیرید.
لینک مرجع